Fan odkrył ciekawe nawiązanie do "Niesamowitego Hulka" w filmie "Thor: Ragnarok"

31.10.2019 12:03
Fan odkrył ciekawe nawiązanie do "Niesamowitego Hulka" w filmie "Thor: Ragnarok" Fot. kadr z filmu "Thor: Ragnarok"/ Marvel Studios

Jeden z fanów wychwycił w filmie "Thor: Ragnarok" ciekawy szczegół związany z postacią Hulka. Stanowi on nawiązanie solowego filmu o losach Bruce'a Bannera.

"Niesamowity Hulk" to jeden z pierwszych filmów wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela, o którym widzowie dość często zapominają. Nic zresztą dziwnego. Nie tylko zmieniono aktora wcielającego się w tytułową rolę, ale również pozostałe produkcje rzadko odnosiły się do wydarzeń przedstawionych w filmie Louisa Leterriera. Okazuje się jednak, że twórcy zadbali o pewne szczegóły, które umknęły uwadze fanów. Jeden z nich wychwycił użytkownik Reddita.

"Thor: Ragnarok" - fan odkrył ciekawe nawiązanie do "Niesamowitego Hulka"

Oczywistym nawiązaniem, niejako przypominającym, że "Niesamowity Hulk" rozgrywa się w tym samym uniwersum, jest obecność Thaddeusa Rossa w "Civil War" i "Infinity War". Fan Reddita, posługujący się pseudonimem u/Zeophore, wychwycił jednak znacznie mniejszy szczegół, który umknął uwadze widzów. Stanowi on jednak doskonały dowód na to, że włodarze Marvel Studios nie traktują filmu Louisa Leterriera jako oddzielnego bytu, a integralną część uniwersum.

Przeczytaj także

Wspomniane nawiązanie do "Niesamowitego Hulka" pojawia się w filmie Taiki Waititiego - "Thor: Ragnarok". u/Zeophore opublikował na Reddicie post wskazujący, że w filmie widzimy u Hulka wyraźną bliznę, znajdującą się w dokładnie tym samym miejscu, w które został zraniony w pierwszym filmie ze swoim udziałem.

Foto: Reddit.com/u/Zeophore Fot. Foto: Reddit.com/u/Zeophore
Przeczytaj także

Tak zwane easter eggi to popularne zjawisko w obrębie Kinowego Uniwersum Marvela. Fani wprost prześcigają się w poszukiwaniach ukrytych znaczeń i ciekawych nawiązań. Odkrycie niektórych zajmowało im naprawdę wiele czasu. Przykładem może być "Doktora Strange", gdzie fan doszukał się odniesienia do "Dnia Świstaka" po 2 latach. Jeszcze ciekawszym przypadkiem jest fan "Strażników Galaktyki", który odkrył ukryty easter egg po 5 latach od premiery filmu.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - fan dostrzegł intrygujący szczegół dotyczący podróży w czasie 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.