Fan przygotował świetny plan na 5. fazę Marvel Cinematic Universe

22.10.2019 12:04
Fan przygotował świetny plan na 5. fazę Marvel Cinematic Universe Fot. kadr z filmu "Black Panther"/Disney

Na Reddicie pojawiła się ciekawa grafika dotycząca 5. fazy MCU, która łączy zapowiedziane już filmy (m.in. "Blade'a") z nowymi, ciekawymi franczyzami (np. "Excalibur"). Jakie produkcje możemy zobaczyć w przyszłości?

W trakcie Comic-Conu w San Diego i D23 Expo, Kevin Feige zapowiedział oficjalnie wszystkie produkcje z 4. fazy MCU, która rozpocznie się już w 2020 roku po premierze "Black Widow". W trakcie najbliższych 2 lat zobaczymy aż 10 produkcji z logo Marvel Studios - wśród nich 4. odsłonę przygód Thora, kontynuację "Doktora Strange'a", ale także nowe marki w postaci m.in. "The Eternals" i "Shang-Chi".

Jak będzie wyglądała 5. faza filmów Marvela?

Pewien fan poszedł jednak o krok dalej i przygotował grafikę, która może prezentować 11 kolejnych dzieł z MCU. Wśród nich pojawiło się 5 potwierdzonych obrazów, czyli "Blade" oraz sequele "Black Panther 2", "Spider-Man 3", "Kapitan Marvel 2" i "Strażnicy Galaktyki 3". A co z pozostałymi 6 produkcjami? Cóż, tutaj pojawiły się bardzo ciekawe propozycje od użytkownika Reddita o pseudonimie Wico90.

Przeczytaj także

Według niego moglibyśmy zobaczyć m.in. "The Ultimates", kolejną wersję "Fantastycznej Czwórki", grupę złoczyńców "Thunderbolts", "Excalibur", bohaterów z Zachodniego Wybrzeża w "Ant-Man and the West Coast Avengers" oraz Blade'a i Ghost Ridera mordujących demony w "Midnight Sons". Propozycje wydają się być całkiem ciekawe i wprowadziłyby powiew świeżego powietrza do MCU ("Blade" i "Midnight Sons" będący bardziej dla dorosłych, czy skupienie się na złoczyńcach w "Thunderbolts"). 

Poniżej zobaczycie grafikę przygotowaną przez Wico90:

MCU Fot. foto: www.reddit.com/user/Wico90/

Na razie jednak musimy poczekać na oficjalne zapowiedzi. Znamy plany MCU na najbliższe 2 lata i wiemy, że 4. faza rozpocznie się w maju 2020 roku wraz z premierą wspomnianej "Black Widow". Na razie plany wydawnicze Marvel Studios kończą się w listopadzie 2021 roku, kiedy na ekranach kin ma się pojawić "Thor: Love and Thunder". 

Zobacz także: Filmy Marvela i DC na 2020 rok. Które produkcje zobaczymy w przyszłym roku?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.