29.07.2019 10:40

Fan skrytykował "Thora: Ragnarok". Odpowiedź Taiki Waititiego bezcenna

"Thor: Ragnarok" uznawany jest za jeden z najlepszych filmów Marvela. Okazuje się jednak, że dzieło Taiki Waititiego nie wszystkim przypadł do gustu.

Foto: materiały prasowe Marvel
Foto: materiały prasowe Marvel

"Thor: Ragnarok" tchnął w Kinowe Uniwersum Marvela i znacznie ocieplił wizerunek filmów o solowych przygodach boga piorunów. Choć wiele osób uważa dzieło Taiki Waititiego za jeden z najlepszych filmów Marvela, są też tacy, którym film nie przypadł do gustu.

Fan skrytykował "Thora: Ragnarok". Odpowiedział mu Taika Waititi

Jedną z takich osób jest użytkownik Twittera, który zamieścił na swoim profilu wpis krytykujący drogę, jaką Waititi obrał tworząc "Ragnarok". Mężczyzna zarzucił reżyserowi przeszarżowanie z humorem, który - jak wiadomo - królował w kolorowym widowisku. Krytykant wyraził również nadzieję, że w przypadku filmu "Thor: Love and Thunder" Waititi wykaże się większą powagą i nie powtórzy "błędu" popełnionego przy poprzedniej odsłonie. Reżyser odpowiedział na wpis krótkim "Przepraszam zawczasu".

Foto: zrzut ekranu/Twitter

Odpowiedź Waititiego z pewnością ucieszy fanów zarówno samego "Ragnaroku", jak i poczucia humoru Nowozelandczyka. Wygląda bowiem na to, że "Thor: Love and Thunder" będzie tak samo zabawny, jak jego poprzednik.

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Przeczytaj także Jeff Goldblum zapowiada powrót Grandmastera w "Thorze: Love and Thunder"

Czwarta część przygód Thora wejdzie w skład 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela. W filmie po raz pierwszy zobaczymy boginię piorunów - Natalie Portman powróci, jako Potężna Thor. Zobaczymy również Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson.

Zobacz też: Jak Natalie Portman będzie wyglądała jako Thor?

Podobał Ci się "Thor: Ragnarok"?

Tagi: Thor Marvel Thor: Ragnarok Taika Waititi