Fan skrytykował "Thora: Ragnarok". Odpowiedź Taiki Waititiego bezcenna

29.07.2019 10:40
Fan skrytykował "Thora: Ragnarok". Odpowiedź Taiki Waititiego bezcenna Fot. materiały prasowe Marvel

"Thor: Ragnarok" uznawany jest za jeden z najlepszych filmów Marvela. Okazuje się jednak, że dzieło Taiki Waititiego nie wszystkim przypadł do gustu.

"Thor: Ragnarok" tchnął w Kinowe Uniwersum Marvela i znacznie ocieplił wizerunek filmów o solowych przygodach boga piorunów. Choć wiele osób uważa dzieło Taiki Waititiego za jeden z najlepszych filmów Marvela, są też tacy, którym film nie przypadł do gustu.

Fan skrytykował "Thora: Ragnarok". Odpowiedział mu Taika Waititi

Jedną z takich osób jest użytkownik Twittera, który zamieścił na swoim profilu wpis krytykujący drogę, jaką Waititi obrał tworząc "Ragnarok". Mężczyzna zarzucił reżyserowi przeszarżowanie z humorem, który - jak wiadomo - królował w kolorowym widowisku. Krytykant wyraził również nadzieję, że w przypadku filmu "Thor: Love and Thunder" Waititi wykaże się większą powagą i nie powtórzy "błędu" popełnionego przy poprzedniej odsłonie. Reżyser odpowiedział na wpis krótkim "Przepraszam zawczasu".

Foto: zrzut ekranu/Twitter Fot. Foto: zrzut ekranu/Twitter

Odpowiedź Waititiego z pewnością ucieszy fanów zarówno samego "Ragnaroku", jak i poczucia humoru Nowozelandczyka. Wygląda bowiem na to, że "Thor: Love and Thunder" będzie tak samo zabawny, jak jego poprzednik.

Przeczytaj także

Czwarta część przygód Thora wejdzie w skład 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela. W filmie po raz pierwszy zobaczymy boginię piorunów - Natalie Portman powróci, jako Potężna Thor. Zobaczymy również Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson.

Zobacz też: Jak Natalie Portman będzie wyglądała jako Thor?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.