Fani Johnny'ego Deppa chcą, żeby aktor powrócił do roli kapitana Jacka Sparrowa w "Piratach z Karaibów 6". Stworzyli w tym celu petycję

03.06.2019 12:59
Fani Johnny'ego Deppa chcą, żeby aktor powrócił do roli kapitana Jacka Sparrowa w "Piratach z Karaibów 6". Stworzyli w tym celu petycję Fot. kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

W kolejnej części serii "Piraci z Karaibów" ma zabraknąć Johnny'ego Deppa. Miłośnicy aktora stworzyli internetową petycję, w której domagają się jego powrotu.

Na horyzoncie widać kolejny film z serii "Piraci z Karaibów". Problem tkwi jednak w tym, że przedstawiciele Disneya najprawdopodobniej zrezygnowali z głównej gwiazdy filmów o niesamowitych przygodach wilków morskich - Johnny'ego Deppa, który od ponad 15 lat wcielał się w kapitana Jacka Sparrowa. Wierni fani aktora i jego niezapomnianej kreacji zdecydowali się zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby nakłonić twórców nowych "Piratów z Karaibów" do zmiany z dania w tej kwestii.

"Piraci z Karaibów 6" - Johnny Depp ponownie jako Jack Sparrow?

Na razie nic jest pewne w tej materii, jednak Stuart Beattie - scenarzysta serii zasugerował, że Depp nie jest dłużej brany pod uwagę jako odtwórca Jacka Sparrowa. Wielu widzów nie zgadza się z tą decyzją Disneya. Z tego powodu fani gwiazdora powołali do życia internetową petycję, w której domagają się jego powrotu na plan. Na Change.org pojawił się list otwarty skierowany do wszystkich osób, które w 6. części filmu chciałby ponownie zobaczyć na ekranie Johnny'ego Deppa. Autorem petycji jest osoba posługująca się nickiem Femke.

Chcę, żeby zatrzymano Johnny'ego Deppa jako Jacka Sparrowa, ponieważ stworzył super zabawne filmy i nie mogę wyobrazić sobie 6. części "Piratów" bez Johnny'ego Deppa.

Twórca postanowił zebrać 15 tysięcy podpisów pod swoją petycją. W chwili pisania artykułu list podpisało 14 856 osób, a więc do osiągnięcia celu potrzeba naprawdę niewielu fanów Deppa. Oczywiście wynik petycji nie ma żadnego realnego wpływu na decyzję Disneya, ale sama akcja i fakt, że zaangażowało się w nią tak wielu widzów "Piratów z Karaibów", świadczy o tym, że rezygnacja z gwiazdora spotyka się z negatywnym odbiorem.

Przeczytaj także

"Piraci z Karaibów 6" - kiedy premiera?

Chociaż brak aktora w obsadzie "Piratów z Karaibów 6" nie został oficjalnie potwierdzony, spekuluje się, że jego nieobecność wynika z kontrowersji wokół rozwodu z Deppa z Amber Heard i rzekomym fizycznym i psychicznym znęcaniu się nad aktorką. Z czasem wyszło na jaw, że przemocy miała się dopuszczać również Heard. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat 6. części serii. Według plotek reżyserem filmu ma zostać Joachim Rønning. Na razie nie wiadomo jednak, czy produkcja będzie kontynuacją czy rebootem, ani kiedy trafi do kin.

Zobacz też: Piraci z Karaibów" - Johnny'ego Deppa zastąpi kobieta?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.