Fani „Koszmaru z ulicy Wiązów” wybrali nowego Freddy'ego Kruegera

Sergiusz Kurczuk
09.05.2018 15:02
Fani „Koszmaru z ulicy Wiązów” wybrali nowego Freddy'ego Kruegera Fot. kadr z filmu Koszmar z ulicy Wiązów 2

Kto zastąpi Roberta Englunda w roli Freddy'ego Kruegera? Pojawiła się pewna propozycja.

„Koszmar z ulicy Wiązów” to jedna z najsłynniejszych serii slasherów. Film Wesa Cravena doczekał się kilku kolejnych części i crossovera z innym kultowym bohaterem horrorów - Jasonem z „Piątku trzynastego”. Prawdziwi fani wiedzą, że we wszystkich filmach (oprócz nieudanego remake'u z 2010 roku) o demonie z koszmarów w głównej roli występował Robert Englund. Od ponad dekady kinomani nie mieli okazji zobaczyć nowych przygód Freddy'ego Kruegera. Wyjątkiem jest występ gościnny w „Ready Player One”. Fani liczą, że niedługo ukaże się kolejny remake lub nawet reboot serii. Pojawiła się nawet propozycja aktora, który mógłby założyć fedorę, pasiasty sweter i rękawicę z pazurami. 

Bill Moseley jako nowy Freddie Krueger?

Nick Younker, dziennikarz i fan serii „Koszmar z ulicy Wiązów” w jednej osobie postanowił zaproponować swojego kandydata do miana nowego Freddy'ego Kruegera. W tym celu założył petycję na stronie change.org, w której domaga się, by Bill Moseley wcielił się w przerażającego stwora z koszmarów sennych. Fani kina grozy na pewno kojarzą Moseleya z serii Roba Zombie opowiadającej o rodzince z piekła rodem. Mowa oczywiście o „Bękartach diabła” i roli Otisa Driftwooda.

Autor petycji przyznaje, dlaczego stworzył internetową akcję. W ten sposób chce skłonić wielkie studia do podjęcia zdecydowanych kroków w sprawie kolejnego filmu o Fredddym Kruegerze. Przy okazji zaznacza, że fani „Koszmaru z ulicy Wiązów”wybredni, jeśli chodzi o aktorów mających wcielić się w demonicznego bohatera. Według autora sondy Moseley jako jedyny po Englundzie, jest w stanie wcielić się we Kruegera i zadowolić miłośników słynnego horroru. 

Petycja prawdopodobnie nic nie zmieni, ale może któraś gruba ryba z Hollywood zainteresuje się w końcu odświeżeniem „Koszmaru z ulicy Wiązów”. Moseley powróci jako szalony Otis w powstającej 3. części „Bękartów diabła”

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.