Fani chcą usunąć Amber Heard z "Aquamana 2", bo znęcała się nad Johnnym Deppem
Kamil Kacperski
26.03.2019 18:16
Fani chcą usunąć Amber Heard z "Aquamana 2", bo znęcała się nad Johnnym Deppem Fot. Marechal Aurore/ABACA/EAST NEWS

Powstała petycja dotycząca występów Amber Heard w filmie "Aquaman 2" - prawie 15 tysięcy osób chce usunąć aktorkę z nadchodzącej produkcji o podwodnym herosie.

Pierwsza odsłona "Aquamana" okazała się ogromnym sukcesem komercyjnym dla DC i Warner Bros. Film zarobił bowiem ponad miliard dolarów w światowym box-offisie i doczekał się też całkiem niezłych ocen od krytyków. Fani pokochali podwodnego renegata (w tej roli Jason Momoa), a także polubili postaci drugoplanowe - jego rodziców, Atlannę i Toma (Nicole Kidman i Temuera Morrison) oraz przyszłą królową Atlantydy, Merę (Amber Heard). 

Aquaman 2 bez Amber Heard? Fani stworzyli petycję

Heard odniosła ogromny sukces razem z innymi członkami obsady "Aquamana", jednak jej rozwód z Johnnym Deppem odbił się szerokim echem w świecie plotkarskim. Nie chcemy wchodzić w szczegóły ich życia prywatnego, ani dochodzić, kto zawinił, jednak pewne jest jedno - Heard oskarżyła Johnny'ego Deppa o znęcanie się nad nią. Aktor natomiast pozwał ją i zażądał od niej 50 milionów dolarów odszkodowania.

Z tego powodu, fani chcą usunięcia Amber Heard z filmu "Aquaman 2". Na portalu Change.org pojawiła się w tej sprawie petycja, którą podpisało prawie 13 tysięcy osób. W uzasadnieniu przygotowanym przez jej twórców możemy przeczytać, że:

Amber Heard znęcała się nad Johnnym Deppem. W pozwie przygotowanym przez aktora dowiadujemy się, że w ich związku dochodziło do wielu rękoczynów, w których ofiarą był Johnny Depp - Heard rzekomo uderzyła go dwukrotnie w twarz, a kiedy indziej rozcięła mu palec za pomocą rozciętej butelki wódki, a jego palec musiał zostać przyszyty operacyjnie. Będzie miał bliznę do końca życia.

Wcześniej w 2009 roku została aresztowana, ponieważ znęcała się nad swoim poprzednią partnerką, Tasyą Van Ree, co tylko potwierdza jej doświadczenie w przemocy domowej. 

W petycji możemy również przeczytać, że Heard rzekomo sfabrykowała wszelkie dowody dotyczące jej zarzutów wobec Deppa. Twórcy zaapelowali również do Warner Bros. i DC, aby ci "nie popularyzowali kobiety odpowiedzialnej za znęcanie się nad swoimi partnerami", a także zachęcili ich do "podjęcia dobrej decyzji", którą ma być usunięcie Amber Heard z obsady "Aquamana 2".

Przeczytaj także

Aquaman 2 - data premiery

Cóż, jeżeli sąd faktycznie uzna Amber Heard winną czynów, o które oskarża ją w pozwie Depp, to Warner Bros. będzie zmuszony usunąć aktorkę z "Aquamana 2" i raczej żadna petycja nie będzie miała wpływu na decyzję twórców kontynuacji przygód Arthura Curry'ego. Na tą będziemy musieli niestety jeszcze sporo poczekać - film "Aquaman 2" trafi bowiem do kin dopiero w grudniu 2022 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.