Fanka "Avengers" zapłaciła 200 dolarów za zdjęcie z tyłkiem Chrisa Evansa

04.07.2019 12:21
Fanka "Avengers" zapłaciła 200 dolarów za zdjęcie z tyłkiem Chrisa Evansa Fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

"Avengers: Endgame" pobiło niemalże wszystkie rekordy popularności na świecie jeśli chodzi o branżę filmową. Film zawierał wiele cytatów i momentów, które szybko znalazły szerokie zastosowanie w popkulturze. Jednym z nich był "tyłek Ameryki", czyli pośladki Chrisa Evansa.

Śmierć Tony'ego Starka, który uratował wszechświat. Pstryknięcie Bruce'a Bannera, który przywrócił do życia połowę istot w całym kosmosie. Pośladki Chrisa Evansa w stroju z pierwszych "Avengers", które zostały określone "tyłkiem Ameryki". To tylko kilka ikonicznych momentów z filmu "Avengers: Endgame", który pojawił się w kinach w kwietniu 2019 roku. Od tego czasu produkcję zobaczyły dziesiątki milionów ludzi na świecie, a niektóre cytaty zdążyły się już zadomowić w popkulturze.

Fanka zapłaciła 200 dolarów za zdjęcie z tyłkiem Chrisa Evansa

Niektórzy fani tak poważnie potraktowali memy z "Avengers: Endgame", że podczas Comic-Conu w Seattle niektórzy ludzie spotykali się z Chrisem Evansem tylko po to, by... zasalutować jego pośladkom. Cena takiej przyjemności? 200 dolarów. Cóż, niewątpliwie jest to bardzo ciekawy sposób na spędzenie weekendu. Pewna fanka udostępniła zdjęcie z tylną częścią aktora, na którym klęczy oddając hołd tyłkowi Kapitana Ameryki.

Cóż, zobaczcie sami, czy to zdjęcie było warte 200 dolarów i (prawdopodobnie) kilku godzin stania w kolejce:

Jak się okazuje, cały ten mem wziął się z rzeczywistości. Jeden ze scenarzystów filmu, Stephen McFeely wytłumaczył w wywiadzie z Los Angeles Times, że Evans naprawdę nienawidził tego kostiumu, więc postanowili się trochę ponaśmiewać z nieco tandetnych początków "Avengers":

Chris Evans nigdy nie czuł się dobrze w tym stroju z pierwszych "Avengers". Więc z perspektywy czasu to po prostu zabawne nawiązanie do tego, co było wcześniej i tego, co zbudowaliśmy od tamtego czasu. Poza tym scena kończy się w taki sposób, że jego tyłek od razu rzuca się w oczy, kiedy leży pokonany na ziemi, więc musieliśmy to wykorzystać.

Tak jak wspomnieliśmy - "Avengers: Endgame" zadebiutował 25 kwietnia 2019 roku w kinach na całym świecie i obecnie jest 2. najlepiej zarabiającym filmem w historii kinematografii (do "Avatara" brakuje mu zaledwie kilkudziesięciu milionów dolarów). Produkcja niedługo pojawi się w sprzedaży na płytach DVD i Blu-ray.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.