Fanowski film o młodym Hanie Solo

Robert Skowronski
12.01.2017 14:03
Fanowski film o młodym Hanie Solo Fot. kadr z wideo

Miłośnicy gwiezdnej sagi z pewnością czekają na kolejny spin-off serii. Powstało fanowskie wideo, w którym przedstawiono wizję dzieła poświęconego pilotowi Sokoła Millenium.

Potwierdzono już, że Woody Harrelson wystąpi w filmie o przygodach młodego Hana Solo. Nie ujawniono jednak w kogo się wcieli, choć spekuluje się, że w udziale przypadnie mu kreacja mentora głównego bohatera. O angażu Harrelsona poinformowali Phil Lord i Christopher Miller:

Jego umiejętność łączenia humoru z patosem jest jedyna w swoim rodzaju. Poza tym bardzo dobrze gra w ping-ponga.

W poniższym wideo co prawda nie ujrzymy Woody'ego Harrelsona, ale całość i tak wygląda smakowicie. Gdyby na produkcję wyłożono kilka dolarów więcej, to Disney mógłby mieć spore wątpliwości co do tego czy jego propozycja okaże się równie udana. Za całością stoi impresjonista Jamie Costa, który dał się już wcześniej poznać jako zdolny aktor.

Oddanie stylu Harrisona Forda również wyszło mu na przyzwoitym poziomie. Han Solo w jego interpretacji do dobrze nam znany międzygalaktyczny cwaniak rzucający na lewo i prawo dowcipami, a gdy trzeba to wdający się w bójki. Zobaczcie sami jak wypadła fanowska wersja filmu o młodym Hanie Solo:

Jamie Costa tak opisał swoje dzieło:

Han Solo wyrusza na nową przygodę w tym fanowskim filmie z serii „Gwiezdnych wojen”. To jest nieoficjalne dzieło powstałe na zasadzie non-profit, które nie jest przeznaczone do użytku komercyjnego. Było to robione wyłącznie dla zabawy. Postacie są własnością Lucasfilm i Disneya, a ten obraz nie jest w żaden sposób powiązany z tymi firmami. Mam nadzieję, że będzie się wam podobało.

Ten oficjalny film o młodym Hanie Solo ma stanowić początek nowej trylogii. Ujawniono już kilka szczegółów dotyczących obsady. Wiemy, że główną rolę zagra Alden Ehrenreich, z kolei Donald Glover wcieli się w Lando Calrissiana. Na ekranie ujrzymy również Emilię Clarke, zaś jako ukochaną Hana Solo zobaczymy Zoe Kravitz, Naomi Scott lub Tessę Thompson.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.