25.09.2018 16:37

„Fantastyczne zwierzęta 2” w finalnym zwiastunie: Czy poznamy wspólną przeszłość Dumbledore’a i Grindelwalda?

W najnowszym zwiastunie filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindelwalda” pojawia się wątek tajemniczej przeszłości łączącej dwóch czarodziejów. Czy widzom będzie dane ją poznać?

Dumbledore i Grindelwald Fantastyczne Zwierzęta 2 trailer
foto: kadr z wideo

Premiera kolejnej odsłony serii osadzonej w świecie Harry’ego Pottera zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym dystrybutor podzielił się z fanami finalnym zwiastunem filmu, przepełnionym magią, czarodziejskimi walkami i niewygaszonymi sentymentami…

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindelwalda” – finalny zwiastun

Poniższe wideo to już trzeci i ostatni zwiastun „Fantastycznych zwierząt 2”. Właśnie dlatego zdradza najwięcej szczegółów historii, ukazuje wszystkich najważniejszych bohaterów oraz zahacza o wątek więzi łączącej Dumbledore’a z Grindelwaldem. Do jakiego stopnia zostanie on rozwinięty w filmie? Przekonamy się w listopadzie 2018. Tymczasem zobaczmy finalny trailer „Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda”.

„Fantastyczne zwierzęta 2” – kiedy premiera?

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindelwalda” to druga z pięciu planowanych części serii. Za scenariusz odpowiada twórczyni Harry’ego Pottera, J.K. Rowling. Reżyserią zajął się David Yates, który już dobre kilka lat temu został pochłonięty przez świat czarodziejów z Hogwartu.

W roli głównej ponownie zobaczymy Eddiego Redmayne’a. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się także Jude LawJohnny Depp, Ezra Miller, Zoe Kravitz, Alison Sudol, Katherine Waterston i Dan Fogler. 

„Fantastyczne zwierzęta 2” trafią do polskich kin 18 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Fantastic Beasts: Crimes of Grindewald