"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" już niedługo na HBO Max. Znamy dokładną datę premiery

24.05.2022 15:36
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" już niedługo na HBO Max. Znamy dokładną datę premiery Fot. materiały prasowe/HBO Max

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to kolejna odsłona serii ze świata magii wykreowanym przez J.K. Rowling. Już niedługo produkcję zobaczycie na HBO Max.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - data premiery na HBO Max

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i złowrogi czarnoksiężnik Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Ponieważ nie jest w stanie powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne), który staje na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza.

Polecamy

Podczas niebezpiecznej misji staną oko w oko ze znanymi i nieznanymi zwierzętami oraz będą walczyć z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, kiedy gra toczy się o tak wysoką stawkę?

W filmie występują: Eddie Redmayne, Jude Law, a także Ezra Miller, Dan Fogler, Katherine Waterston, Maria Fernanda Cândido, Richard Coyle, Oliver Masucci, Valerie Pachner oraz oczywiście Mads Mikkelsen.

Polecamy

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" wyreżyserowany został przez Davida Yatesa według scenariusza J.K. Rowling oraz Steve’a Klovesa na podstawie powieści J.K. Rowling.

Premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" w HBO Max odbędzie się już 30 maja 2022 roku. W serwisie są też wszystkie filmy ze świata Harry'ego Pottera, dwie poprzednie odsłony "Fantastycznych zwierząt", a także programy specjalne "Powrót do Hogwartu" i "Turniej Domów Hogwartu".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.