16.10.2018 13:36

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”: w nowych spotach TV Newt musi wybrać stronę

W związku ze zbliżającą się premierą 2. części „Fantastycznych zwierząt”, dystrybutor rozpoczął kampanię w telewizji. W sieci dostępne są już dwa spoty TV, w których Newt staje przed bardzo ważnym wyborem.

Fantastyczne zwierzęta 2 Newt
foto: kadr ze zwiastuna filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”

Choć finalny zwiastun „Zbrodni Grindelwalda” zobaczyliśmy już z końcem września 2018, Warner Bros. udostępnił parę nowych spotów telewizyjnych sequela „Fantastycznych zwierząt”. Nowe materiały podkreślają, że już niebawem Newt stanie przed ważnym wyborem.

„Fantastyczne zwierzęta 2” - spoty TV

W sequelu „Fantastycznych zwierząt” w walkę ze złowrogim Grindelwaldem zaangażuje się sam Albus Dumbledore. Z uwagi na łączącą ich przeszłość, przyszły dyrektor Hogwartu nie będzie jednak w stanie samodzielnie zmierzyć się z czarnoksiężnikiem. Właśnie dlatego do starcia z Grindelwaldem zaangażuje swojego byłego ucznia, Newta Skamandera. Jednak czy Newt podoła temu wyzwaniu. Zobaczcie spoty TV nadchodzącego filmu:

„Fantastyczne zwierzęta 2” – kiedy premiera?

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” to druga z pięciu planowanych części serii osadzonej w świecie Harry'ego Pottera. Autorką scenariusza jest sama J.K. Rowling, za reżyserię odpowiada David Yates, który ma na swoim koncie 3 części „Harry'ego Pottera” i pierwszą odsłonę „Fantastycznych zwierząt”. 

W roli Newta Skamandera powróci Eddie Redmayne. W filmie pojawią się też Jude Law jako młody Dumbledore oraz Johnny Depp w roli Grindelwalda, a także Ezra Miller, Zoe Kravitz, Alison Sudol, Katherine Waterston i Dan Fogler. 

Polska premiera „Fantastycznych zwierząt 2” została zapowiedziana na 18 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Fantastic Beasts: Crimes of Grindewald