„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w finalnym zwiastunie

Robert Skowronski
29.09.2016 11:39
„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w finalnym zwiastunie Fot. kadr z wideo

Obraz, który ma zapoczątkować cykl spin-offów sagi stworzonej przez J.K. Rowling doczekał się właśnie finalnego trailera. Zobaczcie świeży zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”.

To już kolejna zapowiedź dzieła osadzonego w magicznym świecie. Wcześniej naszym oczom przedstawiony został 1. zwiastun filmu, a także materiały zza kulis powstawania produkcji. Tym razem dostaliśmy wgląd w wiele z nieznanych wcześniej scen. Całość zapowiada się bardzo obiecująco, a sądząc po tym jaką popularnością cieszyła się seria o Harrym Potterze, to nowy cykl trzech filmów także ma duże szanse na powodzenie. 

Głównym bohaterem całości jest Newt Scamander grany przez Eddiego Redmayne'a. Na ekranie towarzyszyć mu będą Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Samantha Morton, Jon Voight, a także Colin Farrell. Film reżyseruje David Yates (twórca czterech ostatnich części serii o Potterze) na podstawie scenariusza autorstwa J.K. Rowling. Obraz ma trafić do polskich kin 18 listopada 2016 roku. Producentami filmu są: David Heyman – twórca, który wyprodukował wszystkie osiem części przygód Harry’ego Pottera, Steve Kloves – scenarzysta aż siedmiu odsłon filmu, a także i Lionel Wigram – producent wykonawczy czterech ostatnich epizodów serii.

Na ekranie poznamy historię wspomnianego Scamandera, maga i autora książki służącej jako podręcznik do nauki opieki nad magicznymi stworzeniami w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Akcja filmu rozpoczyna się w Nowym Jorku w 1926 roku. Jest to więc czas na długo przed tym jak Harry zaczął się uczyć w Hogwarcie. Młody Scamander przeżywa niezwykłe przygody w tajemnym stowarzyszeniu czarownic i magów.

Zobaczcie zatem jak wygląda zajawka tej historii:

13 października 2016 ma się odbyć wydarzenie o nazwie A Return to J.K. Rowling’s Wizarding World. Wówczas to w wybranych kinach typu IMAX zostaną wyświetlone obszerniejsze fragmenty filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Ponadto na seansach w Londynie i w Los Angeles pojawi się część z obsady dzieła, aby uczestniczyć w sesji Q&A. Odpowiedzi aktorów na zadane pytania będzie można posłuchać poprzez live stream w sieci na fanpage'u filmu.

O specjalnej akcji opowiedziała Sue Kroll z Warner Bros. Pictures:

Entuzjazm i wsparcie czarodziejskich fanów na całym świecie wiele znaczy dla twórców, jak i dla nas. Jesteśmy dumni mogąc podzielić się ekscytującym materiałem z „Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć” podczas tego globalnego wydarzenia stworzonego specjalnie dla fanów.

Tu możecie zobaczyć zapowiedź akcji, na którą zapraszają Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler oraz Alison Sudol:

Jak Wam się podoba finalny zwiastun „Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.