„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w magicznym zwiastunie

Robert Skowronski
11.04.2016 09:55
„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w magicznym zwiastunie Fot. kadr z wideo

Możemy ponownie zajrzeć do magicznego świata Nowego Jorku wraz z kolejnym zwiastunem filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, który został zaprezentowany podczas MTV Movie Awards.

Obraz, którego scenariusz napisała J.K. Rowling, stanowi jednocześnie spin off i prequel serii o Harrym Potterze. Całość inspirowana jest podręcznikiem do zajęć z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami. To właśnie z tej fikcyjnej publikacji młody czarodziej korzystał w Hogwarcie. Dzieło, które reżyseruje David Yates opowie o losach Newta Scamandera (Eddie Redmayne) po tym jak przybywa on do Nowego Jorku w latach 20. XX wieku.

Autorka zdradziła już, że „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” jest początkiem nowej trylogii o magicznym świecie. Następnych dzieł mielibyśmy się spodziewać kolejno w 2018 i 2020 roku. Obraz Yatesa zadebiutuje z kolei 18 listopada 2016 roku. Bohater będzie w nim podróżować z tajemniczą walizką, w której trzyma rzadkie gatunki magicznych stworzeń. Zwiastun udowadnia, że są one niezwykle psotne, a sam bagaż jest naprawdę głęboki skoro Scamander jest w stanie do niego wejść.

Eddie Redmayne zapowiadając podczas gali wyświetlenie trailera pojawił się na scenie wychodząc z filmowej walizki:

To najbardziej ekstrawaganckie wejście jakiego kiedykolwiek doświadczyłem.

Zobaczcie świeży zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”:

Na ekranie zobaczymy także Katherine Waterston, Ezrę Millera, Colina Farrella, Rona Perlmana i Jona Voighta. Producentami filmu są: David Heyman – twórca, który wyprodukował wszystkie osiem części przygód Harry’ego Pottera, Steve Kloves – scenarzysta aż siedmiu odsłon filmu, a także i Lionel Wigram – producent wykonawczy czterech ostatnich epizodów serii.

J.K. Rowling jest obecnie na fali. Powieściopisarka opublikowała cztery nowe opowiadania o świecie Harry'ego Pottera, ukaże się też książka o słynnym czarodzieju o tytule „Harry Potter i przeklęte dziecko”, gdzie głównym bohaterem będzie jego 11-letni syn. Całość będzie bazować na sztuce teatralnej napisanej przez autorkę. Publikacja trafi na półki 31 lipca 2016 roku.

Jak Wam się podoba nowy zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.