Figurka Spider-Mana zdradza szczegóły nowego kostiumu z „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
06.03.2018 13:29
Tom Holland jako Spider-Man|undefined Fot. kadr z filmu „Avengers: Infinity War”

W 3. części „Avengers” grany przez Toma Hollanda Spider-Man zadebiutuje w zupełnie nowym kostiumie. Figurka Diamond Select potwierdziła przypuszczenia wielu fanów Pajęczaka. 

Zbroja Iron Spider po raz pierwszy pojawiła się pod koniec filmu „Spider-Man: Homecoming”. Tony Stark (Robert Downej Jr.) proponował Peterowi Parkerowi (Tom Holland) dołączenie do Avengers i przyjęcie całkiem nowego, o wiele lepszego kostiumu, nawiązującego do komiksowego eventu „Civil War”. Peter odmówił, ale w zwiastunie do „Avengers: Infinity War” widzimy Spider-Mana w zapowiedzianym wcześniej kostiumie. Fani zastanawiali się od dawna, czy filmowa zbroja Iron Spider będzie posiadała te same cechy, co komiksowy oryginał. Najnowsza figurka Diamond Select, przedstawiająca Spider-Mana potwierdziła przypuszczenia. 

„Avengers: Infinity War” - nowy kostium Spider-Mana w pełnej okazałości

W komiksach podczas „Civil War” Stark przeciągnął Spider-Mana na swoją stronę, między innymi ofiarując mu znacznie ulepszoną wersję klasycznego kostiumu. Peter nie musiał już się bać obrażeń, potrafił latać, mógł wykorzystać wiele technologicznych gadżetów oraz posługiwać się dodatkowymi trzema mechanicznymi kończynami, przypominającymi odnóża pająka. Tę wersję kostiumu widzieliśmy już w filmach animowanych. Czemu więc nie miałaby się pojawić w MCU? Widzowie filmów dziejących się w kinowym uniwersum Marvela mieli nadzieję, że w „Infinity War” zobaczą mechaniczne kończyny wyrastające ze zbroi Spider-Mana. Figurka Diamond Select przedstawiająca filmowego Pajęczaka w nowym kostiumie została wyposażona w odnóża. Dzięki pierwszemu zdjęciu promocyjnemu możemy się przyjrzeć, jak ten element stroju będzie prezentował się na dużym ekranie. 

Iron Spider Diamond Select Fot. foto: materiały promocyjne

Fotografia została zamieszona przez sklep Entertainment Earth. W ten sposób firma zaprasza fanów Marvela do złożenia zamówienia na figurkę w pre orderze. Statua trafi do sprzedaży w czerwcu 2018 roku. Widać dokładnie złote odnóża posiadające charakterystyczne szpikulce na końcach. W odróżnieniu od komiksowej wersji filmowy Iron Spider będzie dysponował w walce 4 dodatkowymi kończynami, co ma sens, szczególnie jeśli chodzi o herosa, którego symbolem jest pająk. 

Figurka Diamond Select to oczywiście nie pierwsza zapowiedź tego, że Parker dostatnie kostium, którym nie pogardziłby sam Doc Ock. Nadchodzący zestaw Lego oraz figurki z serii Funko Pop, a także zabawki od Hasbro zdradziły tę oraz informacje na temat innych herosów już wcześniej. W przypadku statuetki od Diamond Select mamy jednak okazję po raz pierwszy przyjrzeć się szczegółom nowego kostiumu, ponieważ figurka stara się jak najwierniej odwzorować filmową postać. 

Niebawem ma zadebiutować kolejny zwiastun „Avengers: Infinity War”. Czy w nim zobaczymy w końcu nowy kostium Spider-Mana w pełnej krasie? Przekonamy się niedługo. Nawet jeśli tak się nie stanie, do premiery 3. części przygód największych herosów Ziemi zostało już niewiele czasu. Film braci Russo wchodzi do polskich kin już 25 kwietnia 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.