Film "Breaking Bad" będzie kontynuacją serialu i trafi na Netflix

Sergiusz Kurczuk
14.02.2019 14:03
Film "Breaking Bad" będzie kontynuacją serialu i trafi na Netflix Fot. materiał promocyjny

Według najnowszych informacji dotyczących filmu na podstawie serialu "Breaking Bad", produkcja będzie kontynuacją hitu AMC. Trafi na antenę stacji oraz do oferty platformy Netflix. 

Wieści o powrocie bohaterów serialu "Breaking Bad" ucieszyły fanów produkcji, ale również wprawiły ich w zaciekawienie dotyczące fabuły filmu. Tym bardziej że pojawiły się głosy o ponownym występie Bryana Carstona, który wcielał się w głównego bohatera narkotykowej historii. Fakt, że Walter White zmarł pod koniec finałowego sezonu serialu, sprawił, że miłośnicy zaczęli zastanawiać się, kiedy rozgrywać się będzie fabuła filmu na podstawie "Breaking Bad". Najnowsze informacje rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Przeczytaj także

"Breaking Bad" - film będzie kontynuacją serialu

Według najnowszych doniesień portalu The Hollywood Reporter, film na podstawie "Breaking Bad" opowie dalsze losy bohaterów serialu AMC. Najważniejszą postacią zostanie grany przez Aarona Paula pomocnik White'a - Jesse Pinkman. W powstającym filmie zobaczymy wydarzenia rozgrywające się tuż po zakończeniu serialu. Za scenariusz, reżyserię i produkcję odpowie twórca telewizyjnego "Breaking Bad"Vince Gilligan

To nie koniec informacji na temat filmu "Breaking Bad". Według najnowszych doniesień produkcję będzie można oglądać na platformie Netflix. To właśnie tam zadebiutuje. To dość zaskakująca decyzja, biorąc pod uwagę fakt, że serial był emitowany na stacji AMC. Film trafi również na antenę tej amerykańskiej telewizji, jednak swoją premierę będzie miał na Netfliksie. Trudno powiedzieć, czy "Breaking Bad" trafi również na polskiego Netfliksa. Przykład filmu o Tedzie Bundym "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" pokazuje, że w naszym kraju dystrybucja może się różnić od tego, co dzieje się w USA. 

"Breaking Bad" - kiedy premiera filmu?

Na razie jest za wcześnie, żeby przewidywać datę debiutu produkcji. Na razie trwają jeszcze zdjęcia do kontynuacji serialu. Nie zdradzono też szczegółów fabularnych i nie wyjawiono obsady filmu. Fani "Breaking Bad" będą musieli jeszcze trochę poczekać na konkrety. Serial był emitowany na AMC od 2008 do 2013 roku i zyskał ogromne uznanie wśród widzów oraz krytyków. Nic dziwnego, że po zakończeniu "Breaking Bad" pojawił się spin-off opowiadający o jednym z bohaterów produkcji, zatytułowany "Zadzwoń do Saula". 

>>Zobacz też: Najlepsze seriale XXI wieku. TOP 50 najważniejszych produkcji<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.