Film "Breaking Bad" doczekał się zwiastuna. Znamy też tytuł i datę premiery produkcji

25.08.2019 09:53
El Camino|undefined Fot. kadr z filmu "El Camino: A Breaking Bad Movie"/Netflix

Fani programu o nauczycielu, który postanawia zacząć tworzyć metaamfetaminę doczekali się nowej odsłony przygód Jesse'ego Pinkmana. Postać powróci w "El Camino: A Breaking Bad Movie".

Netflix postanowił odwrócić uwagę ku sobie podczas imprezy D23 Disneya i podzielił się w sobotę 25 sierpnia 2019 roku pierwszym zwiastunem nadchodzącego filmu związanego z "Breaking Bad". Poznaliśmy tytuł oraz datę premiery produkcji - "El Camino: A Breaking Bad Movie" pojawi się na platformie streamingowej już 11 października 2019 roku.

El Camino - oto zwiastun filmu Breaking Bad

Zwiastun prezentuje nam Skinny'ego Pete'a (w tej roli powracający Charles Baker), który jest przesłuchiwany przez policję. Władze pytają go o miejsce przebywania niejakiego Jesse'ego Pinkmana (Aaron Paul), który był partnerem zmarłego barona narkotykowego, Waltera White'a a.k.a. Heisenberga (Bryan Cranston). Zobaczcie zwiastun "El Camino: A Breaking Bad Movie":

Przeczytaj także

"El Camino"rozgrywa się niedługo po wydarzeniach z finału "Breaking Bad", w którym Jesse uciekł z niewoli z pomocą Waltera. Starszy z panów zostaje "w kuchni" ginąc, a jego zapłakany pomocnik ucieka z miejsca zdarzenia. Netflix udostępnił opis produkcji:

"El Camino: A Breaking Bad Movie" ponownie połączy fanów z Jesse'em Pinkmanem. Niedługo po jego dramatycznej ucieczce z niewoli, Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, aby mieć jakąkolwiek nadzieję na przyszłość. Wciągający thriller został napisany i wyreżyserowany przez Vince'a Gilligana, twórcę serialu "Breaking Bad". Film został wyprodukowany przez Marka Johnsona, Melissę Bernstein, Charlesa Newirtha, Diane Mercer oraz Aarona Paula we współpracy z Sony Pictures Television.

Film "El Camino: A Breaking Bad Movie" zadebiutuje na Netfliksie już 11 października 2019 roku.

Zobacz także: Zdjęcia do filmu "Breaking Bad" już się zakończyły i nikt tego nie zauważył

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.