25.08.2019 09:53

Film "Breaking Bad" doczekał się zwiastuna. Znamy też tytuł i datę premiery produkcji

Fani programu o nauczycielu, który postanawia zacząć tworzyć metaamfetaminę doczekali się nowej odsłony przygód Jesse'ego Pinkmana. Postać powróci w "El Camino: A Breaking Bad Movie".

El Camino
foto: kadr z filmu "El Camino: A Breaking Bad Movie"/Netflix

Netflix postanowił odwrócić uwagę ku sobie podczas imprezy D23 Disneya i podzielił się w sobotę 25 sierpnia 2019 roku pierwszym zwiastunem nadchodzącego filmu związanego z "Breaking Bad". Poznaliśmy tytuł oraz datę premiery produkcji - "El Camino: A Breaking Bad Movie" pojawi się na platformie streamingowej już 11 października 2019 roku.

El Camino - oto zwiastun filmu Breaking Bad

Zwiastun prezentuje nam Skinny'ego Pete'a (w tej roli powracający Charles Baker), który jest przesłuchiwany przez policję. Władze pytają go o miejsce przebywania niejakiego Jesse'ego Pinkmana (Aaron Paul), który był partnerem zmarłego barona narkotykowego, Waltera White'a a.k.a. Heisenberga (Bryan Cranston). Zobaczcie zwiastun "El Camino: A Breaking Bad Movie":

Foto:     SONY PICTURES TELEVISION/ACME SHARK/MGM TELEVISION/PEGASUS / Alb
Foto:     SONY PICTURES TELEVISION/ACME SHARK/MGM TELEVISION/PEGASUS / Alb
Przeczytaj także Filmowe "Breaking Bad" już wkrótce? Walter i Jesse podgrzewają atmosferę

"El Camino"rozgrywa się niedługo po wydarzeniach z finału "Breaking Bad", w którym Jesse uciekł z niewoli z pomocą Waltera. Starszy z panów zostaje "w kuchni" ginąc, a jego zapłakany pomocnik ucieka z miejsca zdarzenia. Netflix udostępnił opis produkcji:

"

"El Camino: A Breaking Bad Movie" ponownie połączy fanów z Jesse'em Pinkmanem. Niedługo po jego dramatycznej ucieczce z niewoli, Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, aby mieć jakąkolwiek nadzieję na przyszłość. Wciągający thriller został napisany i wyreżyserowany przez Vince'a Gilligana, twórcę serialu "Breaking Bad". Film został wyprodukowany przez Marka Johnsona, Melissę Bernstein, Charlesa Newirtha, Diane Mercer oraz Aarona Paula we współpracy z Sony Pictures Television. "

Film "El Camino: A Breaking Bad Movie" zadebiutuje na Netfliksie już 11 października 2019 roku.

Zobacz także: Zdjęcia do filmu "Breaking Bad" już się zakończyły i nikt tego nie zauważył

Tagi: Zwiastuny Breaking Bad Netflix