Film "Breaking Bad" - oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jesse'ego Pinkmana

19.09.2019 11:55
Film "Breaking Bad" - oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jesse'ego Pinkmana Fot. materiały prasowe/AMC

"El Camino - A Breaking Bad Movie" trafi na Netfliksa za niecały miesiąc. Twórcy udostępnili pierwsze zdjęcie Jesse'ego Pinkmana, by podgrzać atmosferę.

Aaron Paul powraca jako Jesse Pinkman w nowym zdjęciu z nadchodzącego filmu "El Camino - A Breaking Bad Movie". Materiał został opublikowany przez The Hollywood Reporter, który przygotował również dość obszerną zapowiedź produkcji. Wśród osób wypowiadających się na temat filmu znaleźli się m.in. Vince Gilligan, czyli twórca serialu, a także sam Aaron Paul.

Aaron Paul o El Camino

Aktor przyznał, że powrót do roli Jesse'ego Pinkmana nie był aż tak trudny i raczej bezproblemowo wskoczył w buty dilera. Stwierdził również, że bardzo przejął się reakcjami fanów na temat powrotu "Breaking Bad" i samej postaci Jesse'ego Pinkmana. Wyznał też, że skoro fabułę filmu wymyślił sam Gilligan, to nie mógł mu odmówić. Jak powiedział w wywiadzie z The Hollywood Reporter: 

Jestem taki, jak cała reszta planety - moim zdaniem Vince i wszyscy scenarzyści przygotowali naprawdę genialne zakończenie "Breaking Bad", więc po co z tym kombinować? Ale jednak mówimy tutaj o Vinsie Gilliganie. Za nim poszedłbym w ogień. Tak bardzo ufam temu człowiekowi. Naprawdę zrobiłbym wszystko, o co by mnie poprosił. Powrót do roli Jesse'ego był dla mnie prosty, bo umysłowo i emocjonalnie przeżyłem wszystko, a może nawet i więcej, co on. Mówię szczerze. Jedyne co musiałem zrobić, to zapamiętać słowa i je wypowiedzieć, kiedy krzyknęli "akcja!". 

Przeczytaj także

Chociaż występ Bryana Cranstona nie został oficjalnie potwierdzony, to plotki zakładają, że aktor się pojawi w scenach z przeszłości. W projekcie mają się też pojawić inni członkowie obsady oryginalnego "Breaking Bad", a wśród nich znaleźli się: Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Charles Baker, Matt Jones, Robert Forster, Tess Harper oraz Kevin Rankin.

Aaron-Paul-Jesse-Pinkman-Breaking-Bad Fot. foto: materiały prasowe/Netflix

"El Camino: A Breaking Bad Movie" pojawi się na Netfliksie 11 października 2019, a następnie zostanie wyemitowany na antenie AMC, które było stacją-matką oryginalnego serialu.

Zobacz także: Policja poszukuje sobowtóra Waltera White’a. Mężczyzna jest oskarżony o posiadanie... metamfetaminy

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.