"We're back, witches" - film "Hokus Pokus" doczekał się kontynuacji po prawie 30 latach. Zobaczcie zwiastun

29.06.2022 11:17
"We're back, witches" - film "Hokus Pokus" doczekał się kontynuacji po prawie 30 latach. Zobaczcie zwiastun Fot. materiały prasowe/Disney+

Chowajcie dzieci, czarownice nadchodzą. Po prawie 30 latach od premiery oryginału, Disney postanowił zrealizować drugą odsłonę filmu "Hokus Pokus". Ten doczekał się nawet zwiastuna i daty premiery. 

Hokus Pokus 2 - zobaczcie zwiastun 

Nowa generacja nastolatek próbuje nauczyć się zaklęć, ale niech lepiej uważają - siostry Sanderson nie potrzebują zbyt dużo, żeby powrócić do żywych. W sieci pojawił się zwiastun filmu "Hokus Pokus 2", czyli kontynuacji kultowej komedii z 1993 roku.

Polecamy

Akcja produkcji rozgrywa się 29 lat po wydarzeniach z oryginału. Głównymi bohaterkami są licealistki Becca (Whitney Peak z nowej "Plotkary), Izzy (Belissa Escobedo z "American Horror Story"), a także Cassie (influencerka Lilia Buckingham). Te trzy nastolatki mają pewną zasadę: "Urodzinowy rytuał, maraton strasznych filmów, tak samo, jak co roku".

Becca obchodzi w filmie swoje 16. urodziny i jak mówi właściciel Olde Salem Magic Shoppe Gilbert (Sam Richardson): "Legenda prawi, że czarownice w 16. urodziny otrzymują swoje moce". Szybko okazuje się, że legendy są prawdziwe, a rytuał Beki i Izzy sprawia, że czarna świeczka ponownie się zapala, a nieżyjące od dawna siostry Sanderson wracają do życia. Ukryjcie swoje dzieciaki.

Polecamy

Winnie (Bette Midler), Sarah (Sarah Jessica Parker) i Mary (Kathy Najimy) wracają i sieją chaos, a grupa nastolatek ma to samo zadanie, co lata temu - powstrzymać siostry zanim słońce wstanie w Halloween. Zobaczcie zwiastun poniżej:

Film zadebiutuje już 30 września 2022 roku na Disney+.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.