Film „Mortal Kombat” z kategorią R. Będą krwawe Fatality
Michał Tomaszkiewicz
12.07.2019 14:44
Film „Mortal Kombat” z kategorią R. Będą krwawe Fatality Fot. zrzut ekranu Mortal Kombat

Seria gier Mortal Kombat znana jest z dosadnego pokazywania przemocy. Kwintesencją brutalności są Fatality wykonywane na pokonanym przeciwniku. Po raz pierwszy zostaną one pokazane także w filmie.

Zdjęcia do nowego filmu „Mortal Kombat” zaczęły się już w Australii, na premierę obrazu trzeba będzie czekać do 2021 roku.

Pierwsza ekranizacja serii brutalnych gier, film Paula W.S. Andersona z 1995 roku, spotkała się dość ciepłym przyjęciem przez widzów i do dziś uznawana jest za jedną z lepszych prób przeniesienia świata gier na duży ekran.

Przeczytaj także

Filmowy zawdzięczamy między innymi motyw muzyczny kojarzony powszechnie z Mortal Kombat.

Film „Mortal Kombat” podobał się widzom, chociaż fani gry czuli się nieco zawiedzeni. Nie zobaczyli bowiem tego, co było znakiem rozpoznawczym serii: brutalnych i krwawych zakończeń walki. Dzięki nowej ekranizacji ich sadystyczne gusta zostaną jednak zaspokojone.

W nowym filmie „Mortal Kombat” będzie można zobaczyć Fatality. Obraz dostanie kategorię R

Wątpliwości dotyczące zgodności filmu „Mortal Kombat” z duchem gier rozwiał scenarzysta, Greg Russo, zamieszczając na Twitterze wymowny obrazek.

Russo dodał, że widzowie mogą spodziewać się zobaczenia kilku Fatality. Dodał przy tym, że nie powie o której dokładnie zagrania chodzi, widzowie będą musieli wybrać się na seans i przekonać samemu.

Za produkcję filmu „Mortal Kombat” odpowiada James Wan, który dał się poznać z dobrej strony dzięki „Aquamanowi”. Datę premiery filmu wyznaczono na 5 marca 2021 roku.

Zobacz także: Mortal Kombat 11 z kompilacją fatality. Facebook zbanowałby nas za pokazanie screena 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.