12.07.2019 14:44

Film „Mortal Kombat” z kategorią R. Będą krwawe Fatality

Seria gier Mortal Kombat znana jest z dosadnego pokazywania przemocy. Kwintesencją brutalności są Fatality wykonywane na pokonanym przeciwniku. Po raz pierwszy zostaną one pokazane także w filmie.

Mortal Kombat 11 fatality
foto: zrzut ekranu Mortal Kombat

Zdjęcia do nowego filmu „Mortal Kombat” zaczęły się już w Australii, na premierę obrazu trzeba będzie czekać do 2021 roku.

Pierwsza ekranizacja serii brutalnych gier, film Paula W.S. Andersona z 1995 roku, spotkała się dość ciepłym przyjęciem przez widzów i do dziś uznawana jest za jedną z lepszych prób przeniesienia świata gier na duży ekran.

Mortal Kombat
Mortal Kombat
Przeczytaj także "Mortal Kombat": powstaje nowy film na podstawie gry. Producentem będzie James Wan

Filmowy zawdzięczamy między innymi motyw muzyczny kojarzony powszechnie z Mortal Kombat.

Film „Mortal Kombat” podobał się widzom, chociaż fani gry czuli się nieco zawiedzeni. Nie zobaczyli bowiem tego, co było znakiem rozpoznawczym serii: brutalnych i krwawych zakończeń walki. Dzięki nowej ekranizacji ich sadystyczne gusta zostaną jednak zaspokojone.

W nowym filmie „Mortal Kombat” będzie można zobaczyć Fatality. Obraz dostanie kategorię R

Wątpliwości dotyczące zgodności filmu „Mortal Kombat” z duchem gier rozwiał scenarzysta, Greg Russo, zamieszczając na Twitterze wymowny obrazek.

Russo dodał, że widzowie mogą spodziewać się zobaczenia kilku Fatality. Dodał przy tym, że nie powie o której dokładnie zagrania chodzi, widzowie będą musieli wybrać się na seans i przekonać samemu.

Za produkcję filmu „Mortal Kombat” odpowiada James Wan, który dał się poznać z dobrej strony dzięki „Aquamanowi”. Datę premiery filmu wyznaczono na 5 marca 2021 roku.

Zobacz także: Mortal Kombat 11 z kompilacją fatality. Facebook zbanowałby nas za pokazanie screena 

Wybierzecie się do kina na nowy Mortal Kombat?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: News