13.11.2019 13:10

Film "Mortal Kombat" z kolejną gwiazdą. Wiemy kogo zagra

Powoli kończy się pre-produkcja filmu "Mortal Kombat", który opowie historię turnieju dla najlepszych wojowników na świecie. Znamy kolejne nazwisko z obsady produkcji na podstawie kultowej serii gier.

Mortal Kombat
foto: materiały prasowe/Warner Bros. Interactive

Nadchodzący film "Mortal Kombat" właśnie wypełnił kolejną rolę. Tym razem twórcy poinformowali, że w postać Nitary wcieli się Elissa Cadwell. Wiadomość została potwierdzona przez twórcę scenariusza, Grega Russo. Wszystko dzięki fanom, którzy zauważyli imię postaci na wideo udostępnionym przez scenarzystę na Instagramie.

Mortal Kombat - nowa aktorka w obsadzie

Greg Russo pochwalił fanów na swoim Twitterze:

"

Nic nie można przed wami ukryć. Zagra ją Elissa Cadwell. "

mortal kombat
mortal kombat
Przeczytaj także Mortal Kombat 11 dostępny za darmo. Przetestujcie jedną z najlepszych gier tego roku

Dla Cawell będzie to pierwsza rola aktorska. Do tej pory zajmowała się pracą kaskaderską, a jej popisy mogliśmy zobaczyć w "Aquamanie", "183 metrach strachu" oraz "Occupation".

Nitara zadebiutowała w grze "Mortal Kombat: Deadly Alliance". Postać jest wampirzycą i polega na krwi swoich przeciwników, by przeżyć. Bohaterka jest raczej neutralna i stara się trzymać z daleka od konfliktów innych postaci. Jej ruch fatality nazywa się "Feast of Blood" ("Uczta krwi" w wolnym tłumaczeniu na polski), za pomocą którego wysysa całą krew ze swojego przeciwnika, po czym odrzuca go na bok.

Film "Mortal Kombat" wyprodukuje James Wan, a reżyserem jest debiutujący Simon McQuoid. W produkcji wystąpią Ludi Lin, Chin Han, Jessica McNamee, Hiroyuki Sanada, Joe Taslim, Mehcad Brooks, Josh Lawson, Sisi Stringer, Elissa Cadwell i Tadanobu Asano. Datę premiery ustalono na kwiecień 2021 roku.

Tagi: News Mortal Kombat