Film "Mortal Kombat" z kolejną gwiazdą. Wiemy kogo zagra

13.11.2019 13:10
Mortal Kombat|undefined Fot. materiały prasowe/Warner Bros. Interactive

Powoli kończy się pre-produkcja filmu "Mortal Kombat", który opowie historię turnieju dla najlepszych wojowników na świecie. Znamy kolejne nazwisko z obsady produkcji na podstawie kultowej serii gier.

Nadchodzący film "Mortal Kombat" właśnie wypełnił kolejną rolę. Tym razem twórcy poinformowali, że w postać Nitary wcieli się Elissa Cadwell. Wiadomość została potwierdzona przez twórcę scenariusza, Grega Russo. Wszystko dzięki fanom, którzy zauważyli imię postaci na wideo udostępnionym przez scenarzystę na Instagramie.

Mortal Kombat - nowa aktorka w obsadzie

Greg Russo pochwalił fanów na swoim Twitterze:

Nic nie można przed wami ukryć. Zagra ją Elissa Cadwell.

Przeczytaj także

Dla Cawell będzie to pierwsza rola aktorska. Do tej pory zajmowała się pracą kaskaderską, a jej popisy mogliśmy zobaczyć w "Aquamanie", "183 metrach strachu" oraz "Occupation".

Nitara zadebiutowała w grze "Mortal Kombat: Deadly Alliance". Postać jest wampirzycą i polega na krwi swoich przeciwników, by przeżyć. Bohaterka jest raczej neutralna i stara się trzymać z daleka od konfliktów innych postaci. Jej ruch fatality nazywa się "Feast of Blood" ("Uczta krwi" w wolnym tłumaczeniu na polski), za pomocą którego wysysa całą krew ze swojego przeciwnika, po czym odrzuca go na bok.

Film "Mortal Kombat" wyprodukuje James Wan, a reżyserem jest debiutujący Simon McQuoid. W produkcji wystąpią Ludi Lin, Chin Han, Jessica McNamee, Hiroyuki Sanada, Joe Taslim, Mehcad Brooks, Josh Lawson, Sisi Stringer, Elissa Cadwell i Tadanobu Asano. Datę premiery ustalono na kwiecień 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.