Film Patryka Vegi z Ewanem McGregorem w pełnej wersji

Robert Skowronski
15.02.2017 10:28
Film Patryka Vegi z Ewanem McGregorem w pełnej wersji Fot. kadr z filmu

A pani w szkole mówiła, żeby nie bawić się laserkami. Ewan McGregor musiał przespać tę lekcję.

Jest już pełna wersja „Czerwonego punktu”, czyli wspólnego projektu Patryka Vegi i Ewana McGregora. Szkopuł polega na tym, że trwająca ponad 7 minut krótkometrażówka dostępna jest w serwisie Showmax.com. Platforma jest płatna - miesięczny abonament wynosi 19,90 zł, ale przez pierwsze 14 dni można testować ją zupełnie za darmo. Jeżeli nie spełni Waszych oczekiwań możecie odstąpić od warunków umowy.

Opis filmu zawarty w serwisie głosi: „Najpierw było nudno. A potem… potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak niebezpieczną może być nuda. Tego co zrobił, nie próbuj robić w domu”.

Spotkanie biznesowe, a czas dłuży się w nieskończoność. Pod ręką jest jednak tzw. laserek, którego wiązka pozwala wskazywać istotne informacje na tablicy. Znudzony bohater grany przez McGregora świeci nim przez okno na ludzi w centrum Warszawy. Traf chciał, że w okolicy zjawia się kolumna rządowa. Z jednego z aut wysiada polityk, a jego czaszka szybko zostaje przeszyta przez kulę wystrzeloną przez snajpera. Oczy ochroniarzy zostają wlepione w bohatera McGregora, który z miejsca staje się głównym podejrzanym. Rusza za nim pościg.

„Czerwony punkt” możecie obejrzeć pod TYM linkiem. Poniżej prezentujemy Wam garść kadrów z projektu Patryka Vegi:

Na ekranie oprócz szkockiego gwiazdora udzielają się także Olga Bołądź, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński czy Piotr Stramowski. Scenariusz napisał Patryk Vega razem z Jackiem Wójcikiem i Szymonem Demirkolem. 

Podejrzewano wcześniej, że „Czerwony punkt” może stanowić formę filmu reklamowego. Tak faktycznie jest, gdyż z ekranu Patryk Vega oznajmia widzom:

Widziałeś to? Nuda to niebezpieczna sprawa, dlatego na Showmax.com pokażemy Ci co oglądać, żebyś z nudy nie zmienił się w snajpera.

Ewana McGregora zobaczymy w najbliższym czasie w „Trainspotting 2”, którego polska premiera już 3 marca 2017 roku. Patryk Vega zrezygnował zaś z reżyserowania serii „Pitbull” - jego miejsce zajmie Władysław Pasikowski.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.