22.02.2019 10:24

Film o Eltonie Johnie otrzymał nowy zwiastun. Zobaczcie "Rocketmana" w akcji

W październiku 2018 roku do sieci trafił teaser filmu "Rocketman", czyli biografii Eltona Johna. Głównego bohatera zagra Taron Egerton, znany jako Eggsy z serii filmów "Kingsman". 

Rocketman
foto: kadr z wideo

Już 7 czerwca 2019 roku na ekranach kin zadebiutuje "Rocketman", ekscytująca filmowa biografia supergwiazdy pop, sir Eltona Johna. Jego barwne życie to nie tylko spektakularne kostiumy, przeboje, blichtr i bogactwo. To także skandale, problemy z uzależnieniami, osobiste dramaty i przede wszystkim ona: największa miłość życia - muzyka.

Rocketman - zobaczcie oficjalny zwiastun produkcji

Do sieci nareszcie trafił oficjalny zwiastun "Rocketmana". Widzimy początki kariery, małego nieśmiałego Reginalda Dwighta, a także moment, w którym postanowił zmienić imię. Potem dzieje się wszystko: przepych, luksus, koncerty na stadionach, przedawkowanie narkotyków i eksploracja orientacji seksualnej Eltona Johna. Zobaczcie wideo:

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że sam Elton John nie pojawi się w filmie - jest jedynie zaangażowany jako producent, więc i tak często pojawiał się na planie "Rocketmana". Artysta spotykał się z Egertonem, by dać mu wskazówki na temat śpiewania. Muzyk był zachwycony tym, jak Egerton świetnie naśladował jego głos. I chociaż produkcja nie jest typową biografią pokroju nominowanego do Oscara "Bohemian Rhapsody", to fani Eltona Johna i tak powinni być zadowoleni.

Taron Egerton (Rocketman)
Taron Egerton (Rocketman)
Przeczytaj także Taron Egerton nie chciał, żeby Elton John był na planie "Rocketmana". Szczególnie podczas scen seksu

Zmieniła się również polska data premiery filmu "Rocketman" - planowo miał trafić do kin 28 czerwca 2019 roku. Produkcja pojawi się jednak już 7 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Elton John Rocketman