10.02.2018 17:33

Kim jest Qi'ra? Jacy byli kiedyś Han i Lando? Poznajcie bliżej bohaterów „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”

Pierwsza femme fatale w odległej galaktyce, czarujący hazardzista, męski wzór dla Hana Solo i przystojny odpowiednik Jabby to tylko niektóre fascynujące postaci z nowej starwarsowej produkcji. Kogo jeszcze spotkamy w filmie o młodości Hana Solo?

Kim jest Qi'ra? Jacy byli kiedyś Han i Lando? Poznajcie bliżej bohaterów „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”
foto: materiały prasowe Lucasfilm Ltd

Magazyn Entertainment Weekly jak zwykle poczęstował kinomanów dawką ekskluzywnych zdjęć z wyczekiwanej przez fanów produkcji. Jednak temat z okładki EW wiąże się nie tylko z pięknymi fotosami, ale też ze zdradzającymi wiele szczegółów opowieściami twórców i aktorów. O swoich bohaterach i nadchodzącym filmie opowiedzieli m.in. Alden Ehrenreich, Emilia Clarke i Donald Glover, sporo ujawnili także reżyser i scenarzysta gwiezdnej historii o Hanie Solo. Z kim będziemy mieli przyjemność spotkać się już w maju za sprawą „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”? Przedstawiamy najświeższe informacje na temat najważniejszych postaci.

Jaki w młodości był Han Solo?

plakat han solo

Tego pana świat zna już od 40 lat z hakiem, jednak film Rona Howarda ma przybliżyć fanom jego genezę i dać odpowiedzi na wiele pytań, które zadawali sobie przez lata. Harrison Ford, który służył nieocenioną pomocą podczas realizacji filmu, opisał tę postać w następujący sposób:

"

Han zawsze był rozdarty (...) Z jednej strony tęsknił za bliskością, kontaktem z ludźmi, jednocześnie wzbraniał się przed nimi. "

Aktualny Han, czyli Alden Ehrenreich wskazał natomiast, co różni Hana, jakiego znaliśmy do tej pory, od tego, którego poznamy w nadchodzącym filmie:

"

Myślę, że rzeczą, która różni ich najbardziej, jest to, że Han, którego spotykamy w tym filmie, jest idealistą. Ma swoje marzenia, za którymi podąża, a my przyglądamy się temu, jak wpływa na niego fakt, że te marzenia zderzają się z rzeczywistością. Rzeczywistością, która jest bardziej bezlitosna i pełna wyzwań, niż się tego spodziewał.  "

Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm, do powyższego opisu dodała:

"

Jest trochę bardziej niedojrzały, nieco mniej doświadczony i choć dopiero na przestrzeni czasu wyostrzy się jego cynizm, jest już bardzo ostrożny. Musi zdobywać szacunek ludzi, z którymi wchodzi w relacje, nawet jeśli są najgorszymi z najgorszych. "

Natalia Hluzow
Tagi: News Han Solo Star Wars Solo: A Star Wars Story Han Solo: Gwiezdne wojny – historie