08.01.2018 15:21

Znamy imię bohaterki granej przez Emilię Clarke i innych postaci z „Solo: A Star Wars Story”

Premiera filmu o młodym Hanie Solo coraz bliżej. W związku z tym zaczęły pojawiać się informacje na temat obsady i fabuły nadchodzącej produkcji.

Znamy imię bohaterki granej przez Emilię Clarke i innych postaci z „Solo: A Star Wars Story”
foto: kadr z wideo

„Solo: A Star Wars Story” ma zaprezentować fanom gwiezdnej sagi młodsze wersje znanych i lubianych bohaterów, jak Lando Calrissian, Chewbacca czy sam Han Solo oraz mnóstwo nowych bohaterów, w których wcielą się gwiazdy znane z kinowego i telewizyjnego ekranu.

Nie jest niespodzianką, że w filmie zobaczymy Emilię Clarke („Gra o tron”), Woody’ego Harrelsona („Detektyw”), Thandie Newton („Westworld”) czy Paula Bettany’ego („Avengers: Infinity War”). Jednak teraz poznaliśmy też imiona ich postaci (a przynajmniej tak się wszystkim wydaje).

Co ciekawe, ujawnił to nowy zestaw klocków LEGO, w którym poza oryginalnym projektem Sokoła Millenium i ścigaczem Hana, można znaleźć figurki, które łatwo przypisać do poszczególnych postaci.

Jak widać, Emilia Clarke wcieli się nie w Kirę ani Kurę, tylko w bohaterkę o imieniu Qi-Ra. Prócz niej w zestawie LEGO będzie można znaleźć granego przez Harrelsona Tobiasa Becketta, Quay Tolsite, w którą wcieli się Thandie Newton, DD-BD – żeńską wersję BB-8 „graną” przez Phoebe Bridge oraz Molocha, Rebolta (być może któryś z nich to postać Paula Bettany’ego) i nowe stworzonka o nazwie Corellian Hounds (Coreliańskie Ogary). Wszystkie zestawy z nowymi i starymi postaciami możecie zobaczyć w wideo poniżej:

Warto zwrócić także uwagę na to, że zestawy LEGO sugerują, iż akcja „Solo: A Star Wars Movie” będzie toczyła się na Corellii – rodzimej planecie Hana Solo oraz że na ekranie zobaczymy słynny kurs Sokoła Millenium przez Kessel Run, o którym słyszeliśmy tylko w „Nowej Nadziei”.

Wszystkie te informacje są na razie spekulacjami na podstawie tego, co LEGO zaprezentuje w swoich nowych starwarsowych zestawach, jednak nieraz fani „Gwiezdnych wojen” dzięki klockom poznawali szczegóły kolejnych epizodów sagi, więc bardzo prawdopodobne jest, że będzie tak i tym razem.

Premiera „Solo: A Star Wars Story” już 25 maja 2018 roku. Tymczasem wszyscy niecierpliwie czekamy na zwiastun filmu o Hanie Solo, który może potwierdzić (lub zdementować) informacje wysnute ze zdjęć klocków LEGO.

Natalia Hluzow
Tagi: Han Solo Solo: A Star Wars Story Star Wars LEGO News