Powstaje musical o NSYNC. Ma być nostalgicznym filmem drogi
30.10.2020 12:43
Powstaje musical o NSYNC. Ma być nostalgicznym filmem drogi Fot. . Featureflash Photo Agency/Shutterstock

NSYNC doczeka się własnego filmu fabularnego. Aktorka znana z popularnego serialu "Crazy Ex-Girlfriend" stworzy połączenie nostalgicznego musicalu z filmem drogi na temat jednego z najsłynniejszych boysbandów w historii.

Pamiętacie jak w latach 90. Justin Timberlake przyprawiał Was o szybsze bicie serca? Jeśli nie, już niebawem będziecie miały (i mieli) okazję sobie przypomnieć! Rachel Bloom, aktorka i producentka nagrodzona Złotym Globem za "Crazy Ex-Girlfriend", szykuje film o NSync! A dokładniej o dwóch superfankach boysbandu, które przemierzają Stany Zjednoczone śladami ich ukochanego zespołu.

Przeczytaj także

Film o NSYNC trafił do produkcji

Rachel Bloom, 33-letnia amerykańska aktorka, producentka i scenarzystka (którą możemy oglądać w roli szalonej byłej dziewczyny na platformie Netflix) postanowiła przypomnieć swoim rówieśniczkom, jak to było, gdy 20 lat temu uginały im się kolana na widok kędzierzawego Justina Timberlake'a i jego kolegów z zespołu: JC, Lance'a i Chrisa. W tym celu napisze scenariusz dla Sony Pictures, który opowie o Meredith Sandberg i Winter Byington - autentycznych fankach NSync, które spędziły całe lato, jeżdżąc za ukochaną grupą po całym świecie podczas ich ostatniej trasy koncertowej na początku lat 00'. 

Film ma być nostalgicznym połączeniem musicalu z filmem drogi. Bloom nie może doczekać się rozpoczęcia prac nad tą wyjątkową produkcją. Jak powiedziała: 

Jestem bardzo podekscytowana pracą nad tym podróżniczym musicalem, który będzie ukazywał nostalgię za wczesnymi latami dwutysięcznymi oraz odkrywał, czy przeszłość była faktycznie lepsza od teraźniejszości.

Pomysłodawcą projektu i jednym z jego producentów jest Lance Bass, były członek zespołu NSync.

NSYNC - ikoniczny produkt lat 90. 

Grupa NSync rozpoczęła swoją karierę w 1995 roku w Orlando na Florydzie jako główny konkurent dla założonego 2 lata wcześniej boysbandu Backstreet Boys. W skład zespołu wchodzili: Justin Timberlake, JC Chasez, Chris Kirkpatrick, Joey Fatone i Lance Bass. Ich pierwszy singiel "I Want You Back" podbił serca milionów nastoletnich dziewcząt i chłopców na całym świecie. Utwory takie jak "Bye Bye Bye", "This I Promise You" czy "Girlfriend" podbijały szczyty list przebojów na całym świecie, rozgrzewały do czerwoności tłumy na koncertach i zapewniły członkom zespołu ponad 70 milionów sprzedanych egzemplarzy płyt "NSync" i "No Strings Attached", czyniąc z NSync jeden z najlepiej sprzedających się boysbandów w historii. Magazyn "The Rolling Stone" uznał ich sukces jednym z najbardziej przełomowych momentów Teen Idol Breakout w historii. Grupa otrzymała 8 nominacji do nagrody Grammy i otrzymała swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame. W 2002 roku lider zespołu, Justin Timberlake, opuścił NSync, rozpoczynając pełną sukcesów solową karierę, którą kontynuuje do dziś.

Przeczytaj także
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.