27.06.2019 15:11

Filmowe "Breaking Bad" już wkrótce? Walter i Jesse podgrzewają atmosferę

Wszyscy fani "Breaking Bad" wyczekują filmowej kontynuacji serialu. Odtwórcy głównych ról postanowili podgrzać atmosferę publikując w sieci to samo zdjęcie.

Foto:     SONY PICTURES TELEVISION/ACME SHARK/MGM TELEVISION/PEGASUS / Alb
Foto: SONY PICTURES TELEVISION/ACME SHARK/MGM TELEVISION/PEGASUS / Alb

"Breaking Bad" to serial, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii telewizji. Produkcja wielbiona zarówno przez widzów, jak i krytyków. Historia niedocenianego nauczyciela chemii i jego byłego ucznia, którą śledziły miliony widzów na całym świecie. Kiedy poznamy dalsze losy producentów najczystszej metamfetaminy na rynku? Okazuje się, że chyba "wkrótce".

Filmowa wersja "Breaking Bad" już niebawem?

W połowie 2018 roku pojawiły się informacje o filmowej kontynuacji serialowego hitu. Szczegóły fabuły nie są na ten moment znane. Wiemy jedynie, że film ma być sequelem produkcji telewizyjnej, którego akcja dziać się będzie zaraz po finałowym odcinku serialu. W swoich rolach powrócą Aaron Paul jako Jesse Pinkman oraz Bryan Carston jako Walter White. Fani od dłuższego czasu wyczekują jakichkolwiek informacji związanych z produkcją. I wygląda na to, że właśnie taką dostali.

Obaj aktorzy (Paul i Carston) opublikowali w sieci identyczne zdjęcie, okraszone krótkim podpisem "Wkrótce". Choć nie wiemy, co w zasadzie mają oznaczać osiołki widniejące na zdjęciu, jedno jest pewne - coś się zbliża.

Breaking Bad
Breaking Bad
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze odcinki z serialu Breaking Bad

"Breaking Bad" jako film

Filmowa wersja "Breaking Bad" zadebiutuje na platformie Netflix i będzie bezpośrednią kontynuacją serialu. Szczegóły fabuły i obsady są na ten moment nieznane. Nie wiemy również nic odnośnie potencjalnej daty premiery. Za scenariusz, reżyserię i produkcję odpowie twórca telewizyjnego "Breaking Bad" - Vince Gilligan.  

Zobacz też: Metamfetamina Heisenberga wywołała apokalipsę zombie w "The Walking Dead"?

Tagi: Breaking Bad