02.06.2020 16:48

Filmy Marvela jako jeden wielki horror? Zobaczcie przerażający "zwiastun" MCU [WIDEO]

Co by było, gdyby Kinowe Uniwersum Marvela zachowane zostało w konwencji kina grozy? Jeden z internautów postanowił to sprawdzić. Efekt robi wrażenie!

Foto: Marvel Studios/Collection Christophel/East News
Foto: Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Kinowe Uniwersum Marvela słynie z tego, że jest kolorowe, efekciarskie i (zazwyczaj) uroczo wesołe. Brakuje tam miejsca na pełnokrwisty horror. Ale, czy na pewno? Jeden z internautów postanowił sprawdzić, jak filmy MCU sprawdziłyby się w konwencji kina grozy. Efekt okazał się oszałamiający!

Filmy Marvela jako jeden wielki horror? Przerażający "zwiastun" MCU

Kwarantanna wywołana pandemią koronawirusa nie tylko sprawia, że mamy więcej czasu. Wielu fanów Marvela tęskni za filmami z tego uniwersum. W końcu, gdyby nie wybuch pandemii, już wkrótce podziwialibyśmy solowe przygody Czarnej Wdowy. Jeden z youtuberów, znany pod pseudonimem FullBelly, spożytkował czas wolny na zmontowanie zwiastuna Infinity Sagi, jakiego świat jeszcze nie widział. 

Zobacz też: Jak bohaterowie horrorów wyglądaliby jako postacie Disneya? 

Wideo zawiera sceny z różnych produkcji Marvel Studios, przedstawiające różnych bohaterów. Jednak to Tony Stark jest tutaj centralną postacią, a szczególny nacisk położony został na jego mroczną wizję, którą ujrzeliśmy w "Czasie Ultrona". Horrorowy zwiastun MCU prezentuje się następująco:

Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Przeczytaj także Jak oglądać filmy Marvela? Fan ułożył chronologicznie wszystkie sceny z MCU
Tagi: Film Avengers Kapitan Ameryka Thor Marvel Avengers: Infinity War Iron Man Avengers 4