Filmy na weekend 26-28 marca 2021. Nowości na Netflix, HBO GO i Amazonie

05.02.2021 16:25
Cillian Murphy Fot. Shanna Besson/Capital Pictures/East News

Szukasz dobrego filmu na weekend? Masz ochotę obejrzeć fajny film online? Nie marnuj czasu na przeszukiwanie bibliotek platform streamingowych! W jednym miejscu zebraliśmy kilka interesujących nowości Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video, które umilą wieczór, dostarczą wrażeń, przestraszą lub skłonią do refleksji.

Filmy na weekend 26-28 marca 2021: nowości i hity online

Pierwszy weekend wiosny zapowiada się w końcu słonecznie, ale wszyscy wiemy, że po spacerze na świeżym powietrzu nie ma nic lepszego niż dobry film online! Tylko jak wśród dziesiątek nowości dodawanych bezustannie na NetflixHBO GO czy Amazon Prime Video odnaleźć dobre filmy na weekend? Warto zerknąć na nasz przewodnik, w którym co tydzień prezentujemy najciekawsze pozycje. Tym razem wybraliśmy dla Was 6 tytułów, które umilą Wam nadchodzące wieczory.

1. "Ma"
Film dostępny na Netflix od 24 marca 2021

Wyprodukowana w 2019 roku "Ma" zebrała mieszane recenzje krytyków, ale cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Tytułowa bohaterka zgadza się kupować alkohol dla nastolatków z okolicy i organizować imprezy w jej piwnicy. Z czasem jednak sytuacja staje się coraz mniej rozrywkowa, gdy gościnność kobiety przeradza się w obsesję. Horror z Octavią Spencer, Lukiem Evansem i Juliette Lewis jest dostępny na Netflix od 24 marca 2021.

2. "Droga powrotna"
Film dostępny na HBO GO od 27 marca 2021

Ben Affleck w niezwykle osobistej roli szkolnego gwiazdora koszykówki, który mógł mieć wszystko, a skończył w bezsensownej pracy, z uzależnieniem od alkoholu i rozwodem na koncie. Kiedy Jack zostaje poproszony o poprowadzenie podupadającej drużyny w swojej dawnej szkole, postanawia podjąć się wyzwania i wyjść na prostą. Premiera "Drogi powrotnej" w HBO GO już 27 marca 2021.

3. "Dziewczynka z Parku Igieł"
Film dostępny na HBO GO od 27 marca 2021

11-letnia Mia (Luna Mwezi) przeprowadza się na wieś z uzależnioną od heroiny matka Sandrine (Sarah Spale). Nowy dom nie wystarczy jednak, by wyciągnąć z nałogu silnie uzależnioną kobietę, która nie jest w stanie opiekować się córką. Dziewczynka szuka schronienia w świecie wyobraźni, gdzie poznaje wyimaginowanego przyjaciela. Dołącza też do lokalnego gangu dzieciaków, które pochodzą z podobnie trudnych środowisk. Mia stopniowo zbiera siły, by zbuntować się przeciwko matce.

"Dziewczynka z Parku Igieł" to uznana szwajcarska produkcja, która zadebiutuje na HBO GO 27 marca 2021.

Polecamy

4. "Tajna agencja kontroli magii"
Film dostępny na Netflix od 25 marca 2021

Ponownie temat dziecięcy, tym razem jednak w dużo lżejszym wydaniu. "Tajna agencja kontroli magii" to oryginalna animacja Netflixa, w której Jaś i Małgosia, pracujący teraz jako tajni agenci, muszą wykorzystać magię, spryt i umiejętność współpracy, aby odnaleźć zaginionego króla. Film dostępny od 25 marca 2021.

5. "Ciemne strony rybołówstwa" 
Dokument dostępny na Netflix od 24 marca 2021

Ali Tabrizi, współtwórca przełomowego dokumentu "Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska", przedstawia kolejny film ujawniający alarmujące (i mało znane) fakty na temat nieodwracalnych szkód, jakie środowisku morskiemu wyrządza człowiek. Filmowiec początkowo planował nakręcić dokument o pięknie swojego ukochanego oceanu, jednak nie mógł przejść obojętnie obok wszechobecnych zniszczeń. Dokument "Ciemne strony rybołówstwa" jest dostępny na Netflix od 24 marca 2021.

6. "Anna"
Film dostępny na Amazon Prime Video

Film Luca Bessona z 2019 roku jest próbą odcinania kuponów od sukcesów "Nikity" i "Lucy". Wychodzi mu to z marnym skutkiem. Mimo to, film o narkomance z moskiewskiego półświatka, która jako topowa modelka w paryskich domach mody zostaje uwikłana w walkę dwóch światowych potęg wywiadowczych, warto obejrzeć ze względu na obsadę. W "Annie" występują Helen Mirren, Cillian Murphy, Luke Evans oraz Sasha Luss w tytułowej roli. Produkcja dostępna jest na Amazon Prime Video.

Ogłoszone 15 marca 2021 nominacje do Oscarów sprawiły, że produkcje wyróżnione przez Amerykańską Akademię Filmową cieszą się ponownym skokiem popularności. Jeśli macie ochotę sięgnąć po któryś z nich, wszystkie filmy dostępne online, które biorą udział w tegorocznym wyścigu po Oscary, znajdziecie w poniższym zestawieniu:

Polecamy

Nowości Netflix, HBO GO i Amazon Prime - lista wybranych tytułów

Poniżej prezentujemy krótką ściągę z zestawienia prezentującego najciekawsze filmy online na weekend 26-28 marca 2021. Dzięki niej możecie ekspresowo prześledzić - co, gdzie i kiedy warto obejrzeć w najbliższe dni.

Jeśli nie zaciekawiło Was nic z powyższej listy, zawsze możecie też sprawdzić zestawienia wszystkich nowości na Netflix i premier HBO GO w marcu 2021. Już niebawem zaprezentujemy Wam kwietniowe premiery platform streamingowych.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.