Sailor Moon trafi na Netlflix! Kiedy obejrzymy filmy o Czarodziejce z Księżyca?

28.04.2021 14:19
Sailor Moon na Netfliksie Fot. materiały prasowe Netflix

Już niedługo obejrzymy najnowsze filmy o Sailor Moon na Netfliksie. Kiedy odbędzie się premiera "Sailor Moon Eternal"?

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Czarodziejki z Księżyca! Najnowszy film "Sailor Moon Eternal" podzielony na 2 części zobaczymy na Netfliksie. Obraz jest kontynuacją serialu "Sailor Moon Crystal" z 2014 roku. Twórcy postanowili nie produkować 4. sezonu anime, tylko zaprezentować fanom 2 filmy. Kiedy będziemy mogli obejrzeć animację na Netfliksie?

Polecamy

Sailor Moon powraca! Nowe filmy o Czarodziejce z Księżyca trafą na Netflix

Pokolenie lat 90. na pewno pamięta anime o zabawnej Czarodziejce z Księżyca, która wraz ze swoimi przyjaciółkami ratowała świat przez złem. Czas odświeżyć sobie te wspomnienia. Oba filmy "Sailor Moon Crystal" trafią na Netfliksa 3 czerwca 2021 i również polscy widzowie będą mogli obejrzeć te obrazy.

Akcja filmu rozgrywa się w kwietniu, gdy kwitną wiśnie, a w całym Tokio, które świętuje największe całkowite zaćmienie Słońca w tym stuleciu, panuje świąteczny nastrój. Gdy Księżyc przysłania Słońce, a Ziemię zaczyna spowijać mrok, Usagi i Chibi-Usa spotykają Pegaza szukającego czarodziejki, która mogłaby zdjąć z niego czar Złotego Kryształu. W mieście pojawia się tajemnicza trupa cyrkowa, która planuje rozsiać po Ziemi koszmarne Lemury, zdobyć Legendarny Srebrny Kryształ, przejąć kontrolę nad Księżycem i Ziemią, a ostatecznie zdominować cały wszechświat…

Przy nowych filmach pracowała ponownie animatorka Kazuko Tadano, która była odpowiedzialna za serial o Sailor Moon z lat 90. Zobaczcie, jak prezentuje się plakat promujący "Sailor Moon Crystal", który trafi niebawem na Netfliksa:

materiały prasowe Netflix Fot. materiały prasowe Netflix
Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.