12.02.2019 17:35

Forbes wytypował najbardziej wpływowych celebrytów przed 30. rokiem życia

Sprawdźcie, jakie nazwiska Forbes wytypował na liście "30 under 30".

Forbes: lista wpływowych celebrytów
foto: shutterstock.com

Milenialsi gapią się cały czas w telefon i marzą o niebieskich migdałach? Nowe zestawienia Forbes pokazują jednak, że jest nadzieja dla młodego pokolenia. Magazyn przyjrzał się młodym celebrytom przed trzydziestką w Europie, jak również USA oraz Kanadzie i stworzył listę nazwisk, które mają spory wpływ na dziedziny, w których działają.

Najbardziej wpływowe gwiazdy przed 30. rokiem życia 

Siłą rzeczy dominującymi osobowościami na takiej liście są aktorzy oraz muzycy, ale uwzględniono również znanych naukowców, działaczy społecznych, dziennikarzy, sportowców czy graczy.

Milenialsi jakiej słuchają muzyki
Milenialsi jakiej słuchają muzyki
Przeczytaj także Czego słuchają milenialsi? Naukowcy odkryli, że wcale nie lubią współczesnej muzyki

Na europejskiej liście "30 under 30" w 2019 znalazły się tacy aktorzy, jak Daniel Rancliffe ("Harry Potter"), Letitia Wright ("Black Panther"), Jodie Comer ("Obsesja Eve"), Lily James (Kopciuszek"). Nie zabrakło również przedstawicieli świata muzyki - na liście pojawili się m.in. George Ezra czy wokalistki Sigrid, Jorja Smith, Jess Glynne, Ella Mai, Kim Petras. Modelka Iska Lawrence została również uwzględniona.

Alex Wood z europejskiej edycji Forbes, tak skomentował te zestawienie:

"

4 lata po tym, jak pierwszy raz pojawiło się zestawienie "30 under 30" nie jest tylko listą, która mierzy sukces dla kolejnego pokolenia, ale też wzmacnia pozycję wszystkich nominowanych. Przeszukaliśmy całą Europę, by wybrać 30 rewolucyjnych przedsiębiorców, innowatorów w różnych dziedzinach, którzy zmieniają zasady gry w swoich regionach oraz dookoła świata. "

Zobacz także: >> Forbes ujawnił listę najlepiej zarabiających youtuberów. Na 1. miejscu znalazł się 7-latek! <<

Natomiast na liście "30 under 30" w USA i Kanadzie pojawili się raperzy Savage, jak również Lil Pump, Post Malone, wokalistki Camila Cabello, Billie Eilish, Lauren Jauregui. Ze świata filmu mamy przedstawicieli w postaci Zazie Beetz ("Deadpoolu 2"), Rachel Brosnahan ("House of Cards"), Timothee Chalamet ("Tamte dni, tamte noce"), Jacob Latimore ("Sleight"), Nick Robinson ("Jurassic Park").

Aleksandra Degórska
Tagi: News