Fragmenty trailera i filmu „Avengers: Infinity War” wyciekły do sieci. Co czeka superherosów?

Natalia Hluzow
27.11.2017 13:41
Fragmenty trailera i filmu „Avengers: Infinity War” wyciekły do sieci. Co czeka superherosów? Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiło się 6 krótkich klipów, które ukazują pierwsze spojrzenie na nadchodzący film Marvela. 

Oczekiwanie na pierwszy trailer „Avengers: Infinity War” staje się coraz bardziej uciążliwe. Jeden z użytkowników vimeo postanowił więc ulżyć fanom w cierpieniu i udostępnił 6 niepublikowanych dotąd fragmentów zwiastuna i samego najnowszego filmu o grupie Avengers.

Pierwszy klip ukazuje Falcona, który prawdopodobnie walczy z jednym z popleczników Thanosa, a następnie krótkie ujęcie, w którym widzimy Falcona, Kapitana Amerykę jako Nomada i Czarną Wdowę z siwymi włosami. W drugim pokazano Scarlet Witch przed płonącą ciężarówką, na którą w kolejnym ujęciu bohaterka działa swoimi mocami. Trzeci klip zawiera scenkę, w której prawdopodobnie kolejny członek Black Order rzuca włócznią w stronę czarnej sylwetki mężczyzny, który łapie ją w locie. W czwartym klipie możemy dostrzec płonący pokój, który wygląda na siedzibę Kolekcjonera i rozglądającą się po nim Gamorę ze łzami w oczach. Piąty fragmencik trailera składa się z ujęcia pełnej sprzecznych emocji Scarlet Witch, która niechętnie korzysta ze swojej mocy, jednocześnie spoglądając w stronę Vision, który siedzi przygnębiony za kratami. Wszystkie te klipy zmontowane w jeden materiał można (jeszcze) zobaczyć na Twitterze jednego z fanów Iron-Mana.

Ostatnie, 6. wideo, jest już dłuższe i pojawia się w nim ścieżka dźwiękowa i dialog. Ukazuje Strażników Galaktyki zakradających się do miejsca, gdzie Kolekcjoner jest przesłuchiwany przez Thanosa w kwestii Kamienia Rzeczywistości. Nie wszystko jest widoczne, gdyż obraz czasem znika, słyszymy jednak rozmowę Thanosa i Kolekcjonera. Rozdrażniony Drax ostatecznie rusza w stronę, z której dochodzi rozmowa, mówiąc, że Thanos „dzisiaj zapłaci za śmierć mojej żony i córki”. Cała scenka przetrwała również na Twitterze:

Trudno powiedzieć, by opublikowane fragmenty zdradzały zbyt wiele, jednak potwierdzają kilka dotychczasowych teorii na temat kolejnej części „Avengers”, jak np. to, że Thanos skupi się na poszukiwaniu Kamieni Nieskończoności. Więcej szczegółów mamy poznać już na początku grudnia 2017, kiedy najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany zwiastun filmu, zaś cały film będziemy mogli oglądać od 4 Maja 2018 roku, kiedy „Avengers: Infinity War” trafi do kin.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.