James Franco stworzył ubogą wersję „Mad Maxa” z Millą Jovovich, Lucy Liu i Snoop Doggiem w obsadzie. Zobacz zwiastun „Future World”

Natalia Hluzow
03.04.2018 16:31
James Franco Suki Waterhouse|undefined Fot. kadr ze zwiastuna "Future World"

Nowy film Jamesa Franco, w którym zagrał też jedną z głównych ról, mimo gwiazdorskiej obsady znacznie odbiega od tego, co filmowiec i aktor zaprezentował w „The Disaster Artist”. Czy „Future World” to tylko filmowy żart czy nowa produkcja Franco stworzona zupełnie na serio?

James Franco, który doskonale poradził sobie jako reżyser i gwiazda filmu „The Disaster Artist”, najwyraźniej nie potrafi wyjść z roli Tommy’ego Wiseau i swój nowy film zrealizował w stylu reżysera „The Room”.

Nadchodzący film Jamesa Franco, „Future World”, tytułem nawiązuje do słynnego serialu HBO, zaś zamierzonym klimatem do kultowej serii „Mad Max”. Niestety, promujący go trailer jasno wskazuje, że od wspomnianych produkcji zdecydowanie różni się jakością.

„Future World” – zwiastun filmu Jamesa Franco

Dystrybutorem filmu jest Lionsgate, co mogłoby świadczyć o tym, że „Future World” to prawdziwa produkcja. Podobnie jak to, że występują w niej Milla Jovovich, Lucy Liu, Snoop Dogg i sam James Franco. 

Niemniej, po obejrzeniu trailera trudno stwierdzić, czy to nakręcone handycamem, pseudopostapo jawnie czerpiące z dorobku George'a Millera to tylko dziwny żart w stylu sequela „Krokodyla Dundee” czy prawdziwy film, w którym gwiazdy zgodziły się zagrać zanim zobaczyły scenariusz. Poziom realizacji, muzyki, grafiki oraz śmiech Jamesa Franco (w 12. sekundzie), który najwyraźniej zapomniał, że nie gra już Tommy'ego Wiseau, wskazują raczej na pierwszą z opcji... Zresztą oceńcie sami:

Wbrew temu, co ukazuje zwiastun, w opisie filmu czytamy, że opowiada on o młodym chłopcu żyjącym w postapokaliptycznym świecie, który wyrusza w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu niedostępnego leku dla swojej umierającej matki.

Future World Fot. foto: materiały prasowe

 

Reżyserami „Future World”James Franco i często współpracujący z nim Bruce Thierry Cheung. Scenariusz napisali Cheung i Jay Davis. Światowa premiera „Future World” została zapowiedziana na 25 maja 2018 roku. Nie wiadomo, czy film trafi do polskich kin. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.