Galifianakis próbuje zabić McConaugheya w zwiastunie "Between Two Ferns"
04.09.2019 10:04
Galifianakis próbuje zabić McConaugheya w zwiastunie "Between Two Ferns" Fot. kadr z filmu "Between Two Ferns: The Movie"/Netflix

Seria krótkich wywiadów prowadzonych przez Zacha Galifianakisa pod tytułem "Between Two Ferns" doczekała się pełnometrażowego filmu o ekipie realizującej program. Wśród gości pojawią się Benedict Cumberbatch, Will Ferrell, Paul Rudd, Keanu Reeves oraz oczywiście wspomniany Matthew McConaughey.

Netflix podzielił się pierwszym zwiastunem "Between Two Ferns: The Movie", którego głównym bohaterem jest Zach Galifianakis. Program powstał z inicjatywy Funny or Die i pojawiał się na ich stronie internetowej oraz kanale na YouTubie. Produkcja doczekała się teraz filmu pełnometrażowego, którego reżyserem jest Scott Aukerman. 

Between Two Ferns doczekał się filmu

Fabuła filmu zmusi Galifianakisa do podróżowania po Stanach Zjednoczonych, gdy jego studio zostaje zniszczone przez nagłą ulewę podczas wywiadu z Matthew McConaugheyem. W produkcji pojawi się mnóstwo gwiazd, a niektóre z nich zobaczymy już w pierwszym zwiastunie "Between Two Ferns: The Movie". Zobaczcie materiał:

Przeczytaj także

A lista gości, którzy pojawią się w programie jest naprawdę duża i obfita. W produkcji pojawią się: Matthew McConaughey, Will Ferrell, Peter Dinklage, Benedict Cumberbatch, Tiffany Haddish, Chance the Rapper, Keanu Reeves, Rashida Jones, Jason Schwartzman, John Legend, Hailee Steinfeld i wiele innych. "Between Two Ferns: The Movie" ma trafić na Netfliksa już 20 września 2019 roku.

Zobacz także: Netflix na wrzesień 2019. Znamy pełną listę premier

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.