„Ant-Man and the Wasp”: nowy spot TV tłumaczy, gdzie był Ant-Man podczas „Infinity War”

Natalia Hluzow
19.06.2018 13:37
„Ant-Man and the Wasp”: nowy spot TV tłumaczy, gdzie był Ant-Man podczas „Infinity War” Fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Marvel Studios zaprezentowało kolejny teaser promujący nadchodzącą premierę filmu o Ant-Manie i Wasp. Nowy materiał nawiązuje do nieobecności najmniejszego superherosa w „Avengers: Infinity War”.

Odkąd „Avengers: Infinity War” trafiło na ekrany kin, jedną z największych zagadek jest to, dlaczego Ant-Man i jego partnerka Wasp nie pojawili się w zrzeszającej wszystkich superherosów produkcji Marvel Studios. Scott Lang został przecież nie tylko wprowadzony do MCU swoim solowym filmem z 2015 roku, ale i połączył siły z innymi superherosami Marvela w produkcji „Civil War” z roku 2016.

Za nieobecnością Ant-Mana w „Infinity War” stoi oczywiście przemyślany plan konstruktorów MCU oraz strategia, której ostateczny efekt poznamy dopiero w „Avengers 4”. Niemniej, na płaszczyźnie fabularnej brak Człowieka-Mrówki wydał się nieuzasadniony, z czego twórcy MCU doskonale zdają sobie sprawę. Dlatego też Marvel Studios niejednokrotnie poruszyło tę kwestię, a nawet postanowiło ją wyjaśnić w najnowszym spocie promującym sequel „Ant-Mana”.

Co robił Ant-Man podczas „Infinity War”? Nowy spot TV

Choć w filmie „Avengers: Infinity War” pada tylko jedno zdanie na temat Ant-Mana, w którym Steve Rogers tłumaczy, że siedzi on w areszcie domowym, zaraz po premierze na kanale Marvel Entertainment pojawił się filmik pt. „Gdzie byli Ant-Man i Wasp?”, z którego wynikało, że nikt tak naprawdę tego nie wie. Kilka tygodni przed premierą filmu o najmniejszym superbohaterze i jego partnerce postanowiono więc wyjaśnić sprawę i pokazać, co robił Ant-Man podczas „Infinity War”. Nie jest to być może produkcja na miarę „Team Thor”, która tłumaczyła, gdzie podziewał się bóg piorunów podczas „Civil War”, ale na pewno warto ją zobaczyć:

Powyższe wideo ma oczywiście charakter humorystyczny. Wciąż nie wiadomo bowiem, kiedy dokładnie toczy się akcja 2. części „Ant-Mana”. Najprawdopodobniej jednak film będzie prezentował wydarzenia z czasu pomiędzy „Civil War” i „Infinity War”, co pomoże mu uniknąć komentowania przykrego zakończenia „Avengers 3”. Bo choć Ant-Mana i Wasp zabrakło podczas walki w Wakandzie, w najnowszej produkcji MCU ma pojawić się wiele odniesień do uniwersum, w tym mocne wprowadzenie do 4. części „Avengers”.

ant-man and wasp Fot. foto: materiały prasowe

„Ant-Man and the Wasp” – kiedy premiera?

Film „Ant-Man and the Wasp”, którego irracjonalny polski tytuł brzmi „Ant-Man i Osa”, zadebiutuje w kinach na całym świecie na początku lipca 2018. W Polsce, z absurdalnych niczym ów tytuł powodów, premiera odbędzie się dopiero 3 sierpnia 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.