George Clooney twierdzi, że Ben Affleck "spie*rzył Batmana"

07.10.2021 14:13
George Clooney twierdzi, że Ben Affleck "spie*rzył Batmana" Fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

George Clooney jest prawdopodobnie pierwszą osobą na świecie, która powie wam, że "Batman i Robin" to słaby film. Mało tego - pewnie doda jakiś żarcik od siebie.

George Clooney zażartował z Batmana i Bena Afflecka

Aktor niedawno pojawił się na premierze filmu "The Tender Bar", którego reżyserem jest sam Clooney, natomiast Ben Affleck zagrał w nim główną rolę. Tam dziennikarz Variety zapytał się gwiazdora, czemu tak długo zwlekał z ponowną współpracą z Affleckiem.

Polecamy

Panowie zrealizowali wcześniej m.in. "Operację Argo", która przyniosła im Oscara za Najlepszy film pełnometrażowy (Affleck był reżyserem i zagrał główną rolę, Clooney był natomiast producentem). Clooney w bardzo suchy i śmiertelnie poważny sposób wyjaśnił:

Nie chciałem z nim pracować z bardzo oczywistych względów. Tak bardzo spie*przył Batmana, z którego ja zrobiłem tak bardzo szanowaną i porządną franczyzę. O tak, jak najbardziej to zrobiłem. To moja zasługa.

Dziennikarz Variety postanowił kontynuować żart, więc zapytał się, czy to zatem oznacza, że nie pojawi się w "The Flash". W filmie mają bowiem wystąpić Ben Affleck i Michael Keaton, którzy odtwarzali role w poprzednich latach:

Prawda jest taka, że nie chciałem tego robić... Nie, nie pytali mnie. Wiesz, kiedy niszczysz franczyzę w taki sposób, jak zrobiłem to ja, to twórcy raczej odwracają wzrok, gdy przychodzi czas na Flasha.

Polecamy

W trakcie rozmowy żona aktora, Amal Clooney, dodała, że nigdy w życiu nie widziała filmu "Batman i Robin" - mąż jej na to nie pozwala. Clooney wyjaśnił:

Są pewne filmy, które są za ciężkie. Chciałbym, żeby moja żona miała do mnie chociaż trochę szacunku. Wolałbym też, żeby nie widziały ich nasze bliźniaki. To trochę słabe, kiedy 4-letni dzieciak mówi: "To jest kijowe!". To by było ciężkie.

Wspomniany "The Flash" ma zadebiutować w kinach 4 października 2022 roku. Wcześniej będziemy mieli jednak okazję zobaczyć kolejną wersję Mrocznego rycerza - film "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej pojawi się w marcu 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.