16.04.2018 14:45

Ghost Rider wcieli się w nowego Terminatora. Jak będzie wyglądał T-800?

Wiemy już kto zagra terminatora w nadchodzącej 6. części. To Gabriel Luna, który wcielił się w Ghost Ridera w serialu „Agenci S.H.I.E.L.D.”. W sieci pojawiła się wizualizacja, przedstawiająca aktora w roli morderczego androida. 

Ghost Rider (Gabriel Luna)
foto: kadr z serialu „Agenci S.H.I.E.L.D.”

Pod koniec 2 tygodnia kwietnia 2018 roku, świat obiegła informacja, że twórcy kolejnej części „Terminatora” znaleźli odtwórcę do tytułowej roli. W filmie Tima Millera zobaczymy Gabriela Lunę. Wszyscy fani serialu „Agenci S.H.I.E.L.D.” powinni kojarzyć go z roli Ghost Ridera. Luna wystąpił jako Robbie Reyes w 4. sezonie przygód tajnej organizacji zajmującej się ochroną świata. Czy Luna sprawdzi się w roli morderczej maszyny z przyszłości?

„Terminator 6” - Gabriel Luna zamiast Arnolda Schwarzeneggera

Pierwsza część serii zapoczątkowanej przez Jamesa Camerona ukazała się w 1984 roku i od razu podbiła serca fanów science fiction oraz kina akcji. Film stał się legendą i wkrótce powstały kolejne części. Niestety kontynuacje były coraz gorsze. Cameron do spółki z Millerem postanowili przywrócić dobre imię marki, tworząc następny film dziejący się w uniwersum znanym z pierwszej części. W rolę androida do złudzenia przypominającego człowieka wcielił się Arnold Schwarzenegger, który do dziś jest utożsamiany z Terminatorem. Czy niebawem wszystko się zmieni?

Gabriel Luna nie jest typowym twardzielem i mięśniakiem pokroju austriackiego kulturysty. Fani zachodzą w głowę, jak aktor będzie prezentował się w roli T-800. Z pomocą przyszedł oczywiście BossLogic - grafik komputerowy, który słynie z nadzwyczaj profesjonalnie przygotowywanych prac z tematyki filmowej i growej. Nie zawiódł i tym razem. Dzięki grafice możemy zobaczyć jak Luna wygląda w najbardziej znanej odsłonie Terminatora - ze zdartą połową twarzy. Rana odkrywa prawdziwe oblicze postawnego i poważnego mężczyzny.

Nie oznacza to jednak, że Schwarzeneggera zabraknie w 6. części „Terminatora”. Aktor ma się pojawić w występie gościnnym. Na razie nie zdradzono jednak zbyt wielu informacji na temat samej fabuły filmu. Chociaż przesunięto datę premiery na 22 listopada 2019 roku, na razie nie zmieniono planów w pracach nad produkcją. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w lecie 2018 roku. 

Luna sprawdził się w roli niejednoznacznego moralnie antybohatera Marvela. Pod wieloma względami T-800 przypomina Ghost Ridera, więc wydaje się, że decyzja producentów była słuszna. Jak aktor wypadnie w nowej odsłonie? Przekonamy się dopiero za jakiś czas. 

Czy Gabriel Luna nadaje się do roli Terminatora?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Terminator Marvel Marvel Comics Ghost Rider