"Ghostbusters 3": poznaliśmy nastolatkę, która zagra główną rolę? Pojawił się opis nowych postaci

Kamil Kacperski
28.01.2019 08:17
Pogromcy duchów (1984)|undefined Fot. materiały prasowe

W sieci znalazły się nagrania z przesłuchania do głównej roli w nadchodzącej produkcji o Pogromcach duchów. Ma ją zagrać 12-letnia Sarah Abbott (znana z m.in. "Black Mirror").

Ruszyły castingi do głównych ról w nadchodzących "Pogromcach duchów 3". Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, bohaterami nowej odsłony serii mają być kilkunastoletnie dzieciaki, które przejmują schedę po bohaterach kreowanych w dwóch pierwszych częściach przez Billa Murraya, Dana Aykroyda i Erniego Hudsona. W szefową nowej grupy ma się wcielić 12-letnia aktorka Sarah Abbott. Nastolatkę mieliśmy okazję zobaczyć m.in. w jednym z odcinków serialu "Black Mirror".

O wycieku z przesłuchania poinformował portal HN Entertainment. W sieci pojawiło się nawet wideo z próbnej audycji, ale prędko zostało ono usunięte przez twórców "Pogromców duchów 3". Na szczęście dziennikarze publikacji opisali krótką wymianę dialogów, która padła w trakcie sceny. Dowiedzieliśmy się z nich, że 12-latka ma spore problemy komunikacyjne i stara się "przygotowywać żarty", żeby sprawić by ludziom było "przyjemniej z nią przebywać". 

Pogromcy duchów 3 - opis postaci 

Na jej słowa odpowiada ojciec bohaterki, który informuje ją, że pytanie się nauczycielki o to, czy "znów przestała korzystać z diety", jest wysoce niestosowne. Dziewczynka broni się, twierdząc, że "nie jest maszyną, która potrafi wyłapać zasady tradycyjnych relacji międzyludzkich", co sugeruje, że może być w jakiś sposób autystyczna. Charakter bohaterki zgadza się z opisem postaci opublikowanym przez HN Entertainment. Jedną z nich ma być 12-letnia dziewczyna (Abbott), która jest wyjątkowo uzdolniona jeśli chodzi o naukową stronę życia, ale ma problemy z nawiązywaniem kontaktów. 

Drugi z głównych bohaterów jest 13-letnim chłopcem, który jest mocno wciągnięty w fantastykę oraz uznaje samego siebie za "osobę wierzącą w teorie spiskowe". Niestety, nie poznaliśmy jeszcze opisów pozostałych 2 ról głównych. Wiemy jedynie, że one również będą należały do dziewczynki i chłopca. 

A tak prezentuje się Sarah Abbott w "Black Mirror":

Pogromcy duchów 3 - kiedy premiera?

Wcześniej Ernie Hudson zapowiedział, że w nowym filmie powróci zarówno on, jak i Aykroyd oraz Murray. Panowie pojawią się zapewne w roli mentorów - kto wie, może któryś z dzieciaków będzie wnukiem jednego ze "starych" Pogromców duchów? Tego dowiemy się bliżej premiery filmu "Pogromcy duchów 3", która odbędzie się latem 2020 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.