"Ghostbusters": gwiazda "Stranger Things" w kultowym samochodzie na zdjęciach z planu

18.08.2019 13:36
"Ghostbusters": gwiazda "Stranger Things" w kultowym samochodzie na zdjęciach z planu Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

W sieci pojawiła się nowa porcja materiałów z planu "Ghostbusters 2020". Widzimy na nich Finna Wolfharda i kultowy wóz ECTO-1.

Materiałów z planu "Ghostbusters 2020" ciąg dalszy. Na początku sierpnia internet obiegły zdjęcia, przedstawiające kultowy wóz Pogromców duchów oraz nawiązanie do złoczyńcy znanego z oryginalnej produkcji. Dzięki nowej porcji zdjęć dowiedzieliśmy się, kto będzie kierował słynnym ECTO-1.

"Ghostbusters" - nowe materiały z planu

ECTO-1 to legendarny wóz, którym poruszała się pierwsza drużyna Pogromców duchów. Z uwagi na to, że "Ghostbusters 2020" dzieje się w obrębie tego samego uniwersum, wykorzystanie auta w filmie wydaje się rozsądną decyzją. W sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia oraz materiał wideo, na których widzimy ECTO-1, oraz bohatera, który najprawdopodobniej będzie kierował wozem w filmie. Jest to bohater, w którego wcieli się Finn Wolfhard, aktor znany głównie z roli Mike'a w "Stranger Things" i Richiego Toziera w horrorze "To"

Prace na planie "Ghostbusters 2020" wystartowały w połowie lipca w Albercie w Kanadzie. Do obsady zaliczają się między innymi wspomniany Finn Wolfhard, Mckenna Grace (która zagra jego młodszą siostrę), znana z serialu "Fargo" Carrie Coon (która wcieli się w ich matkę), Paul RuddCeleste O'Connor i Logan Kim.

Przeczytaj także

W filmie zobaczymy również twarze znane z oryginalnych "Pogromców duchów", a będą to Bill MurraySigourney WeaverAnnie Potts, Dan AykroydErnie Hudson. Premierę zaplanowano na 10 lipca 2020 roku

Zobacz też: Gwiazda kobiecych "Ghostbusters" nazwała nowy sequel "żałosnym zagraniem" 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.