27.02.2020 14:36

Gigantyczne monstra na ringu, czyli pierwszy zwiastun animacji "Liga potworów"

W sieci pojawił się polski zwiastun filmu animowanego "Liga potworów". Jak prezentuje się zapowiedź produkcji o gigantycznych wrestlerach?

Liga Potworów
foto: materiały promocyjne/Paramount

Już za niespełna rok do kin trafi najnowszy film animowany studia Paramount Animation, odpowiedzialnego za takie tytuły, jak "Kraina cudów", "Sherlock Gnom", "Monster Trucks", czy nadchodzący "SpongeBob Film: Na ratunek". Mowa o "Lidze potworów", w której zobaczymy pojedynki naprawdę potężnych zapaśników. W sieci pojawił się polski zwiastun filmu.

"Liga potworów" - polski zwiastun animacji

Historia nie jest zbyt skomplikowana. Główną bohaterką jest Winnie - nastolatka która pragnie pójść w ślady swojego ojca. Mężczyzna był szanowanym trenerem potworów. W świecie, w którym toczy się akcja "Ligi potworów" ogromne monstra są zjawiskiem na porządku dziennym i wiele z nich, dostarcza ludziom rozrywki na potężnych ringach. Winnie ma nawet kandydata na nowego mistrza. Problem jednak w tym, że stwór nie do końca chce współpracować...

Czy Winnie uda się wytrenować swojego podopiecznego i pokonać czempiona znanego jako Megamacki? Przekonamy się za kilkanaście miesięcy. Jedno jest pewne - nie zabraknie wielu zabawnych scen. W zwiastunie widzimy na przykład parodię słynnego fragmentu z "Dirty Dancing".

SpongeBob Film: Na ratunek
SpongeBob Film: Na ratunek
Przeczytaj także Keanu Reeves w zwiastunie "SpongeBob Film: Na ratunek"

"Liga potworów" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu "Liga potworów" został Hamish Grieve. W rolach głównych usłyszymy Bena Schwartza, Geraldine Viswanathan, Terry'ego Crewsa, Will Arnett oraz Rebecca Quin. Animacja trafi do polskich kin 29 stycznia 2021 roku.

kadr z filmu Shrek
kadr z filmu Shrek
Przeczytaj także Czy wiesz, że: animatorzy DreamWorks pracowali nad "Shrekiem" za karę?

Zobacz też: TOP 10: Najlepsze animacje wytwórni Pixar

Tagi: Zwiastuny