Gina Carano opowiedziała, jak to jest być "wykluczoną" z Hollywood. Wsparła też Pedro Pascala

22.02.2021 10:42
Gina Carano opowiedziała, jak to jest być "wykluczoną" z Hollywood. Wsparła też Pedro Pascala Fot. NICK AGRO/AFP/East News

Kilka tygodni temu Disney usunął z obsady "The Mandalorian" Ginę Carano, po tym, gdy aktorka udostępniła kontrowersyjne wpisy w mediach społecznościowych. Carano udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała o całej sytuacji ze swojej perspektywy.

Gina Carano o byciu "wykluczoną" z Hollywood

Od tamtego czasu dowiedzieliśmy się, że aktorka zrealizuje we współpracy z The Daily Wire swój własny film. Carano pojawiła się również w programie Bena Shapiro, czyli współtwórcy TDW. Duet porozmawiał o niedawnej sytuacji, a dziennikarz oficjalnie "powitał ją w rebelii" przeciwko hollywoodzkim elitom. 

Polecamy

Nagranie z ponad godzinnej rozmowy Shapiro z Carano trafiło do sieci i w trakcie kilkunastu godzin od premiery zdobyło prawie półtora miliona odsłon. Duet poruszył wiele tematów, chociaż lwia część dyskusji skupiała się na niedawnych wydarzeniach związanych z aktorką, a także jej relacji z Pedro Pascalem, odtwórcą głównej roli w serialu.

Pedro Pascal w 2018 roku sam wywołał bowiem spore dyskusje, kiedy to porównał na Twitterze zamykanie dzieci w klatkach na granicach USA do więzienia Żydów w obozach koncentracyjnych. Ben Shapiro stwierdził, że Disney zastosował tzw. podwójny standard i Pascal powinien zostać ukarany w taki sam sposób, co Gina Carano. Aktorka odniosła się do jego wypowiedzi:

Uwielbiam Pedro. Wiem, że powiedział i zrobił kilka złych rzeczy. Ale udało nam się dojść do porozumienia, kiedy zrozumieliśmy, że mamy nieco inne poglądy polityczne. Zgodziliśmy się, że przede wszystkim jesteśmy ludźmi, do tego będącymi w relacjach przyjacielskich.

Polecamy

Carano dodała, że obydwoje są pełni pasji i wierzą w swoje poglądy, a te różnią się dlatego, że oboje mieli nieco inne doświadczenia w trakcie swojego życia:

Wiem, że oboje mamy swoje za uszami. Ale nie jesteśmy perfekcyjni. Jesteśmy tylko ludźmi - a on nie jest złym człowiekiem. Wręcz przeciwnie, jest absolutnie kochany.

Aktorka wyjaśniła, że po udostępnieniu wpisów w mediach społecznościowych, Disney ją bacznie obserwował. Stwierdziła, że ona jako jedyna osoba z produkcji miała problem, ponieważ "nie zgadzała się z narzuconą przez nich narracją". Dodała również, że nie ona pierwsza i nie ona ostatnia będzie "ofiarą znęcania się" przez Disneya:

Nie jestem jedyną osobą, nad którą ta firma się znęcała i doskonale o tym wiem. Mogłabym się podzielić historiami, które zmieniłyby kompletnie wydźwięk tej sytuacji w mediach, ale nie mogę, bo nie chcę sprzedawać przyjaciół... W tej branży każdy się boi, że straci prace.

Poniżej możecie zobaczyć całe wydanie specjalne The Ben Shapiro Show z Giną Carano w roli gościa:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.