Gizmo i Gremliny powracają! Zobaczcie nową produkcję z kosmatymi stworkami w rolach głównych

16.02.2021 12:46
Gizmo i Gremliny powracają! Zobaczcie nową produkcję z kosmatymi stworkami w rolach głównych Fot. EAST NEWS/Warner Bros/ALBUM

Nostalgia to potężne narzędzie. Wiedzą o tym doskonale reklamodawcy, którzy chętnie sięgają po ikoniczne postaci w swoich spotach - tym razem powracającymi bohaterami są Gremliny.

Gremliny i Gizmo powracają. Zobaczcie reklamę z ich udziałem

Zgaście światła i upewnijcie się, że nie jest po dwunastej w nocy, bo Gizmo i Gremliny powracają. Niestety nie w kolejnej kontynuacji, tylko w nowej reklamie napojów Mountain Dew Zero Sugar, która o dziwo pojawiła się w sieci dopiero po Super Bowl. Może producentów nie było stać na emisje spotu w trakcie największej imprezy sportowej w USA, bo musieli zapłacić wysokie stawki gwiazdom kultowych filmów?

Polecamy

W spocie powracają bowiem nie tylko kudłate stworki, ale także Zach Galligan, który wcielał się w Billy'ego Peltzera w oryginalnych filmach. Niestety, mężczyzna nadal się nie nauczył, żeby nie dawać Gizmo żadnych płynów, bo zwykle kończy się to tragicznie.

Gizmo (całkiem oczekiwanie) rozlewa na siebie trochę napoju i rozpętuje prawdziwe piekło. Chociaż z drugiej strony, być może jego rodzina jest już przyzwyczajona do takiego obrotu sytuacji - córka Peltzera jest bowiem zupełnie niewzruszona zaistniałymi wydarzeniami.

Polecamy

Zresztą oceńcie sami:

Galligan udzielił niedawno wywiadu Entertainment Weekly, w którym porównał Gizmo do Baby Yody i wyjaśnił, że jego zdaniem to kudłaty stworek z powyższej reklamy jest dużo słodszy od Grogu. Stara miłość nie rdzewieje.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.