16.12.2019 13:22

Główni bohaterowie "Grease" spotkali się po 41 latach [ZDJĘCIA]

Zobaczcie, jak John Travolta i Olivia Newton-John prezentują się w strojach swoich bohaterów z "Grease" po 41 latach.

Grease: Bohaterzy musicalu spotkali się po 41 latach
foto: Paramount Pictures / Robert Stig/Collection Christophel/East New

"Grease" to jeden z najsłynniejszych musicalowych tytułów. W filmie z 1978 roku w głównych rolach pojawili się Olivia Newton-John oraz John Travolta. Zagrali oni nastolatków, którzy przeżyli wakacyjny romans. Para ponownie spotyka się przypadkowo w Rydell High School. Miłosna historia grzecznej blondynki i badboya podbiła serca wielu widzów wielu pokoleń. 41 lat później główni bohaterowie ponownie spotkali się, by wziąć udział w specjalnym wydarzeniu związanym z "Grease". 

Główni bohaterowie "Grease" spotkali się po 41 latach [ZDJĘCIA]

Impreza odbyła się w West Palm Beach na Florydzie. Olivia Newton-John i John Travolta ubrali nawet stroje, w których pojawili się w filmie "Grease". Aktorzy wykonali piosenki z musicalu oraz wzięli udział w sesji pytań z fanami.

Grease
Grease
Przeczytaj także Strój Olivii Newton-John z filmu "Grease" sprzedany na aukcji za rekordową sumę

Co ciekawe, specjalnie na ten event Olivia Newton-John założyła skórzaną kurtkę, która została sprzedana w listopadzie 2019 na charytatywnej akcji za ponad 200 tysięcy dolarów. Fan, który został nowym właścicielem ubrania, postanowił podarować kurtkę aktorce, by mogła pojawić się w niej na evencie.

Olivia Newton-John ma nawrót raka

W 1992 roku u gwiazdy "Grease" zdiagnozowano raka piersi, zaś w 2013 aktorka zmagała się z guzem na ramieniu. Niestety w sierpniu 2019 wyznała, że ma nawrót raka piersi z przerzutami na kręgosłup. Newton-John dalej warczy o zdrowie, poddaje się radioterapii, jak również sięga po marihuanę leczniczą.

Zobacz także: Gwiazda "Grease" ma nawrót raka: Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi pozostało

Tagi: News John Travolta