15.10.2019 12:17

"Godzilla 2: Król Potworów" - wiemy, kiedy film będzie dostępny na DVD i Blu-ray

Po sukcesie kinowym superprodukcji "Godzilla" i "Kong: Wyspa Czaszki", przyszedł czas na nową odsłonę filmowego MonsterVerse. Wiemy, kiedy "Godzilla 2: Król Potworów" trafi do sprzedaży.

Godzilla 2
foto: materiały prasowe/Warner Bros.

Pięć lat po tym jak ludzkość dowiedziała się o istnieniu "Tytanów", paleobiolog Dr. Emma Russell (Vera Farmiga) i jej córka Madison (Millie Bobby Brown) są świadkami przyjścia na świat kolejnego ich przedstawiciela, larwy nazwanej Mothra. Niestety ich praca zostaje brutalnie przerwana, kiedy budynek, w którym pracowały zostaje zaatakowany przez ekoterrorystów pod wodzą Alana Jonaha (Charles Dance). Emma i jej córka zostają porwane.

Godzilla 2 - data premiery na DVD i Blu-ray

Mark Russell (Kyle Chandler), były mąż Emmy i ojciec Madison rozpoczyna prywatną akcję mającą na celu uratowanie porwanych kobiet. Wspólnie z pracownikami agencji Monarch wyruszają na Arktykę, gdzie Alan Jonah chce dokonać kolejnego ataku. Oprócz tego, muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów - w tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem, trzygłowym Królem Ghidorahem.

Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację.

Godzilla
Godzilla
Przeczytaj także Gitara w kształcie Godzilli. Taki instrument spodoba się fanom króla potworów

Superpodukcję wyreżyserował Michael Dougherty. Na ekrany światowych kin film "Godzilla II: Król potworów" wszedł na przełomie maja i czerwca 2019 roku. 

Dodatki specjalne na płycie Blu-ray:

• Poznaj świat zapierających dech w piersiach efektów specjalnych, tajnych siedzib organizacji MONARCH i mity o potworach, tworzące tło ostatecznej bitwy tytanów

• Witaj w Monsterwersum

• Godzilla 2.0

• Mothra królowa potworów

• Sceny usunięte

• Komentarze reżysera Michaela Dougherty’ego, producenta wykonawczego Zacha Shieldsa i aktora O’shea Jacksona Juniora

Dodatki specjalne w wydaniu na DVD:

• Potwory i technika: MONARCH przyłącza się do walki

Film "Godzilla 2: Król Potworów" zadebiutuje na DVD, Blu-ray i 4K UHD Blu-ray, Blu-ray 3D zadebiutuje już 16 października 2019 roku. 

Tagi: News Godzilla: King of Monsters