"Godzilla 2: Król Potworów" - wiemy, kiedy film będzie dostępny na DVD i Blu-ray

15.10.2019 12:17
"Godzilla 2: Król Potworów" - wiemy, kiedy film będzie dostępny na DVD i Blu-ray Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Po sukcesie kinowym superprodukcji "Godzilla" i "Kong: Wyspa Czaszki", przyszedł czas na nową odsłonę filmowego MonsterVerse. Wiemy, kiedy "Godzilla 2: Król Potworów" trafi do sprzedaży.

Pięć lat po tym jak ludzkość dowiedziała się o istnieniu "Tytanów", paleobiolog Dr. Emma Russell (Vera Farmiga) i jej córka Madison (Millie Bobby Brown) są świadkami przyjścia na świat kolejnego ich przedstawiciela, larwy nazwanej Mothra. Niestety ich praca zostaje brutalnie przerwana, kiedy budynek, w którym pracowały zostaje zaatakowany przez ekoterrorystów pod wodzą Alana Jonaha (Charles Dance). Emma i jej córka zostają porwane.

Godzilla 2 - data premiery na DVD i Blu-ray

Mark Russell (Kyle Chandler), były mąż Emmy i ojciec Madison rozpoczyna prywatną akcję mającą na celu uratowanie porwanych kobiet. Wspólnie z pracownikami agencji Monarch wyruszają na Arktykę, gdzie Alan Jonah chce dokonać kolejnego ataku. Oprócz tego, muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów - w tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem, trzygłowym Królem Ghidorahem.

Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację.

Przeczytaj także

Superpodukcję wyreżyserował Michael Dougherty. Na ekrany światowych kin film "Godzilla II: Król potworów" wszedł na przełomie maja i czerwca 2019 roku. 

Dodatki specjalne na płycie Blu-ray:

• Poznaj świat zapierających dech w piersiach efektów specjalnych, tajnych siedzib organizacji MONARCH i mity o potworach, tworzące tło ostatecznej bitwy tytanów

• Witaj w Monsterwersum

• Godzilla 2.0

• Mothra królowa potworów

• Sceny usunięte

• Komentarze reżysera Michaela Dougherty’ego, producenta wykonawczego Zacha Shieldsa i aktora O’shea Jacksona Juniora

Dodatki specjalne w wydaniu na DVD:

• Potwory i technika: MONARCH przyłącza się do walki

Film "Godzilla 2: Król Potworów" zadebiutuje na DVD, Blu-ray i 4K UHD Blu-ray, Blu-ray 3D zadebiutuje już 16 października 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.