Goofy morduje Kubusia Puchatka w mrocznej parodii Jokera

Kamil Kacperski
19.02.2020 13:13
Goofy morduje Kubusia Puchatka w mrocznej parodii Jokera Fot. kadr z wideo/Youtube

Jeśli myśleliście, że wszystkie memy z "Jokerem" zostały wyczerpane w ciągu pierwszych 5 miesięcy od premiery, to jesteście głęboko w błędzie - youtuber Brock Baker przygotował parodię filmu, w której Jokerowi i Murrayowi podkładają głos kolejno Goofy i Kubuś Puchatek.

Trzeba przyznać, że efekt końcowy naprawdę robi wrażenie - Baker przygotował bowiem kawał świetnej parodii, która została idealnie przez niego wykonana. Oprócz tego postanowił przerobić odpowiednio dialogi, zmieniając "the kind of clown" na "the kind of goof", czy "fucking deserve" na "hecking deserve". W wideo pojawia się nawet występ gościnny Myszki Miki.

Parodia Jokera z Goofym i Myszką Miki

Baker wziął na warsztat już takie filmy, jak "Historia małżeńska", "Lśnienie", czy "Park Jurajski". W każdym z nich Goofy jest bardzo mroczną wersją samego siebie. Tak jak zresztą w parodii "Jokera" - w końcu cała scena przebiega dokładnie tak samo, jak w filmie Todda Phillipsa. Efekt jest naprawdę świetny. Zresztą zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Od debiutu "Jokera" w październiku 2019 roku, film zdążył zarobić ponad miliard dolarów w światowym box-offisie, a także zdobyć niezliczoną ilość nagród. Największym osiągnięciem był definitywnie Oscar dla Joaquina Phoenixa w kategorii najlepszego aktora oraz statuetka dla kompozytorki Hildur Guðnadóttir (islandzka artystka stała się jednocześnie pierwszą kobietą w historii akademii, która otrzymała to wyróżnienie). "Joker" miał łącznie 11 nominacji. 

I chociaż powstanie "Jokera 2" nie zostało wykluczone, to wydaje się, że kontynuacja przygód Arthura Flecka nie ma zbyt dużego sensu bez uwzględnienia w jego życiu Batmana. A to jest raczej mało prawdopodobne.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.