21.05.2020 14:38

Gwiazdy "Gry o tron" znów razem w filmie! Tym razem o polowaniu na wampira

Gwiazdy "Gry o tron", Peter Dinklage i Jason Momoa, razem w nowym filmie! Tym razem produkcja z nimi w rolach głównych opowie o polowaniu na wampira.

"Gra o tron"
Album Online/East News

Ta dwójka to bez wątpienia jedni z ulubionych bohaterów fanów serialu "Gra o tron". Peter Dinklage w produkcji HBO wcielał się w postać Tyriona Lannistera, a Jason Momoa zagrał ukochanego Daenerys, Khala Drogo. I choć tych dwóch aktorów nie spotkało się na ekranie w "Grze o tron", teraz mogą nadrobić zaległości. Okazuje się, że Dinklage i Momoa razem zagrają w nowym filmie fantasty, opowiadającym o... polowaniu na wampira.

"Gra o tron": Peter Dinklage i Jason Momoa w filmie o wampirach

"Good Bad & Undead" to nowy film fantasy, który opowie historię Van Helsinga (Dinklage), ostatniego żyjącego przedstawicielem rodu pogromców wampirów. Mężczyzna zawarł sojusz z popularnym wampirem (Momoa), który przyrzekł, że nigdy więcej nikogo nie zabije.

Aktorka z „Gry o tron” broni finałowego sezonu i nazywa niektórych fanów „ekstremistami”
Aktorka z „Gry o tron” broni finałowego sezonu i nazywa niektórych fanów „ekstremistami”
Przeczytaj także Aktorka z „Gry o tron” broni finałowego sezonu i nazywa niektórych fanów „ekstremistami”

Choć historia wydaje się typowa jak na filmy o wampirach, tym razem będzie wyjątkowa. Zwłaszcza, że na drodze głównych bohaterów pojawi się masa przeciwników, którzy będą chcieli pokonać wampira. Van Helsing znajdzie sprytny sposób na to, żeby uratować sprzymierzeńca, a jednocześnie zgarnie wysoką nagrodę za pokonanie krwiopijcy. Jak mu się to uda? Przekonacie się na ekranie!

Fabuła "Good Bad & Undead" została oparta na podstawie pomysłu Marka Swifta i Damiana Shannona. Jak na razie nie znana jest dalsza obsada, ani data premiery. Widowisko jednak zapowiadane jest przez producentów jako "Zdążyć przed północą" w świecie Brama Stokera

Zobacz także: Dzięki koronawirusowi George R.R. Martin skończy wreszcie "Wichry Zimy"? Tak twierdzi autor

Tagi: Gra o tron Jason Momoa Peter Dinklage