„Gra o tron” powraca w internetowym serialu. Zobacz, jak tworzono odcinki 7. sezonu

Sergiusz Kurczuk
29.08.2017 16:01
„Gra o tron” powraca w internetowym serialu. Zobacz, jak tworzono odcinki 7. sezonu Fot. Game fo Thrones/YouTube

Mało Wam „Gry o tron”? Nie martwcie się, twórcy serialu przygotowali nową 7. odcinkową serię opowiadającą, jak powstawały poszczególne epizody 7. sezonu. Odcinek pierwszy jest już w sieci. 

Nie opadły jeszcze emocje po finałowym odcinku 7. sezonu „Gry o tron”, a stacja HBO już rozgrzewa fanów do czerwoności kolejną niespodzianką. Chociaż na ostatni 8. sezon będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, twórcy serialu umilą nam czas wspomnieniami z planu zdjęciowego. Na Facebooku i YouTube „Gry o tron” pojawił się pierwszy odcinek internetowego serialu zatytułowanego „Game Revealed: Season 7”. Zobaczymy w nim kulisy powstawania przedostatniego sezonu z wypowiedziami twórców i aktorów hitu HBO.

Stacja po każdym odcinku serialu wypuszczała krótkie podsumowania wideo z komentarzami osób odpowiedzialnych za serial, w których niejednokrotnie mogliśmy podejrzeć tajniki pracy na planie serialu. W jednym z nich zaprezentowano, jak wyglądała potyczka grupy straceńców Jona Snowa z armią Białych Wędrowców. W kolejnym zdradzono, czego możemy spodziewać się w ostatnim sezonie serialu. Jednak w nowej serii emitowanej co tydzień, zobaczymy zupełnie nowe materiały z planu

W pierwszym odcinku zaprezentowano, jak od kuchni wyglądała scena, w której Arya Stark wyrównała swoje porachunki z Walderem Freyem i jego świtą. Oprócz wypowiedzi twórców serialu pojawia się komentarz Maisie Williams, która wciela się w najmłodszą córkę Starków. Opowiada między innymi, jak ciężko było pracować w masce przedstawiającej postać graną przez Davida Bradleya. Jeśli zastanawialiście się, jak osiągnięto efekt przeistoczenia się Aryi w starca, teraz możecie zobaczyć to na własne oczy. Jest też kilka sekretów charakteryzatorów, którzy pracowali nad wyglądem Białych Wędrowców. Pojawia się też Ed Sheeran, który opowiada o swoim gościnnym występie, aktorzy wcielający się w Cersei i Jaimego mówią o swoich kreacjach, dowiadujemy się również jak powstała posadzka z mapą Westeros. Okazuje się, że to nie efekt komputerowy! Twórcy przypomnieli też, przez co musiał przejść Samwell Tarly podczas pobytu na Murze. Nie mogło zabraknąć Daenerys Targaryen i jej zamku na Smoczej Skale. Zdradzono też, jak wyglądała budowa wejścia do fortecy oraz jej wnętrze, łącznie z niezwykłym kamiennym tronem

W kolejnych odcinkach poznamy następne sekrety twórców „Gry o tron”. My też przygotowaliśmy dla Was małe umilenie oczekiwanie na 8. sezon. Oto quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat serialu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.