Netflix podpisał umowę z twórcami "Gry o tron"

08.08.2019 12:56
Netflix podpisał umowę z twórcami "Gry o tron" Fot. Invision/East News

Już wiemy, co dalej z twórcami "Gry o tron". David Benioff i D.B. Weiss nie przedłużyli współpracy z HBO. Teraz podpisali umowę z platformą Netflix.

O tym, że twórcy "Gry o tron" opuszczają HBO, pisaliśmy już w lipcu. David Benioff i D.B. Weiss postanowili rozstać się ze stacją zaraz po zakończeniu emisji serialu i to po 10 latach współpracy. Platformy streamingowe zaczęły przebijać się w ofertach dla tego wyjątkowego duetu. Teraz już wiemy, na czym stanęło. 

Zobacz także: Poznaliśmy oficjalną datę premiery 3. sezonu "The Crown". Kiedy nowe odcinki?

David Benioff i D.B. Weiss podpisali umowę z platformą Netflix

W sieci pojawiła się oficjalna informacja - David Benioff i D.B. Weiss, którzy do tej pory tworzyli "Grę o tron" dla HBO, teraz rozpoczynają współpracę z platformą Netflix.

Przeczytaj także

O zmianach poinformował Ted Sarandos, szef Netfliksa ds. treści.

Cieszymy się, że możemy powitać w Netfliksie mistrzów opowiadania historii, Davida Benioffa i Dana Weissa. Oni są kreatywną siłą i zachwycają publiczność z całego świata swoimi pełnymi rozmachu opowieściami. Nie możemy się już doczekać, żeby zobaczyć, co ich wyobraźnia przyniesie naszym członkom - powiedział Sarandos. 

Od teraz twórcy "Gry o tron" będą tworzyć seriale właśnie dla Netfliksa. Ich współpraca z platformą ma potrwać minimum kilka lat. Czujemy, że to będzie współpraca, z której wyniknie wiele wspaniałych przeżyć dla fanów srebrnego ekranu.

Zobacz także: "Dom z papieru" pobija rekordy Netfliksa. Jest najpopularniejszym serialem europejskim 

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.