27.06.2016 12:33

„Gra o tron” w 2,5 minuty z nagą Daenerys

Naga khaleesi podskakująca na smoku przemierzającym w przestworzach Westeros i Essos niesie Wam moc spoilerów. Zobaczcie wydarzenia z „Gry o tron”, jak z gry 2D w przyspieszonym tempie.

„Gra o tron” w 2,5 minuty z nagą Daenerys
foto: kadr z wideo

Informowaliśmy już o stronie spoiled.io, która za opłatą w wysokości 99 centów wysyła na wskazany numer telefonu wiadomość SMS z najważniejszym wydarzeniem z nowego odcinka produkcji HBO. To idealne narzędzie zemsty niszczące przyjemność z oglądania „Gry o tron”. Można jednak wybrać inny sposób i swoim wrogom zaprezentować wideo zatytułowane „Game of Throlls”.

Widzimy na nim, jak animowana Daenerys Targaryen, niczym rodem ze świata elektronicznej rozrywki minionych dekad, leci na swoim smoku, a w tle rozgrywają się kolejne kluczowe wydarzenia ze wszystkich sezonów serialu. Wystarczy, że usadzicie znienawidzoną osobę przed ekranem komputera na 2,5 minuty i wszystkie co istotniejsze elementy fabuły zostaną przed nią wyłożone.

To jednak też sposób na szybkie nadrobienie zaległości. Zamiast oglądać wszystkie 6 sezonów po 10 odcinków, z czego przeciętna długość trwania epizodu to czas od ok. 50 minut do 1 godziny, możecie poznać zarys fabularny w kilka chwil. Zwłaszcza, że otrzymujemy komentarz w postaci prześmiewczej piosenki. Zobaczcie „Game of Throlls”:

Sądząc po tym, jak wielu widzów miała „Gra o tron” podczas emisji 6. sezonu, nie ma znowu aż tak wielu osób, dla których wydarzenia z powyższego wideo stanowiłyby formę zaskoczenia. Ostatnia seria spotkała się z wysoką oceną widzów, zwłaszcza odcinek „Battle of Bastards”, który w serwisie IMDb ma zaszczytne 10/10.

Pozostaje nam czekać na 7. i 8. sezon „Gry o tron”. Akcja z kolejnych odcinków z pewnością dołączy do podobnych humorystycznych wideo, które zapewne pojawią się w sieci z okazji premiery nowych odcinków. Przypominamy, że kolejne serie będą już krótsze. W sumie ma powstać jeszcze tylko 13 epizodów produkcji HBO.

Jak Wam się podoba „Game of Throlls”?

Robert Skowronski
Tagi: Gra o tron