„Gra o tron” w 2,5 minuty z nagą Daenerys

Robert Skowronski
27.06.2016 12:33
„Gra o tron” w 2,5 minuty z nagą Daenerys Fot. kadr z wideo

Naga khaleesi podskakująca na smoku przemierzającym w przestworzach Westeros i Essos niesie Wam moc spoilerów. Zobaczcie wydarzenia z „Gry o tron”, jak z gry 2D w przyspieszonym tempie.

Informowaliśmy już o stronie spoiled.io, która za opłatą w wysokości 99 centów wysyła na wskazany numer telefonu wiadomość SMS z najważniejszym wydarzeniem z nowego odcinka produkcji HBO. To idealne narzędzie zemsty niszczące przyjemność z oglądania „Gry o tron”. Można jednak wybrać inny sposób i swoim wrogom zaprezentować wideo zatytułowane „Game of Throlls”.

Widzimy na nim, jak animowana Daenerys Targaryen, niczym rodem ze świata elektronicznej rozrywki minionych dekad, leci na swoim smoku, a w tle rozgrywają się kolejne kluczowe wydarzenia ze wszystkich sezonów serialu. Wystarczy, że usadzicie znienawidzoną osobę przed ekranem komputera na 2,5 minuty i wszystkie co istotniejsze elementy fabuły zostaną przed nią wyłożone.

To jednak też sposób na szybkie nadrobienie zaległości. Zamiast oglądać wszystkie 6 sezonów po 10 odcinków, z czego przeciętna długość trwania epizodu to czas od ok. 50 minut do 1 godziny, możecie poznać zarys fabularny w kilka chwil. Zwłaszcza, że otrzymujemy komentarz w postaci prześmiewczej piosenki. Zobaczcie „Game of Throlls”:

Sądząc po tym, jak wielu widzów miała „Gra o tron” podczas emisji 6. sezonu, nie ma znowu aż tak wielu osób, dla których wydarzenia z powyższego wideo stanowiłyby formę zaskoczenia. Ostatnia seria spotkała się z wysoką oceną widzów, zwłaszcza odcinek „Battle of Bastards”, który w serwisie IMDb ma zaszczytne 10/10.

Pozostaje nam czekać na 7. i 8. sezon „Gry o tron”. Akcja z kolejnych odcinków z pewnością dołączy do podobnych humorystycznych wideo, które zapewne pojawią się w sieci z okazji premiery nowych odcinków. Przypominamy, że kolejne serie będą już krótsze. W sumie ma powstać jeszcze tylko 13 epizodów produkcji HBO.

Jak Wam się podoba „Game of Throlls”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.