19.02.2020 11:00

Gwiazda "Altered Carbon" dołączyła do obsady "Jurassic World 3"

W nadchodzącym filmie "Jurassic World 3" wystąpi Dichen Lachman - aktorka, która zagrała w takich produkcjach jak "Altered Carbon" czy "Agents of S.H.I.E.L.D.".

Dichen Lachman
foto: MYTHOLOGY ENTERTAINMENT/SKYDANCE TELEVISION / Album/EAST NEWS

Fani dinozaurów zapewne nie mogą doczekać się kolejnej odsłony serii "Jurassic World". W według najnowszych informacji do obsady powstającej części trzeciej dołączyła nowa aktorka. Chodzi o Dichen Lachman, która jest kojarzona z seriali Netfliksa i Marvela.

"Jurassic World 3" - Dichen Lachman w obsadzie filmu

Jak podaje Deadline, twórcy filmu zaangażowali Lachman w kontynuacji kasowej serii z Chrisem Prattem i Bryce Dallas Howard w rolach głównych. Aktorka dołączyła do takich gwiazd jak Mamoudou Athie, DeWanda Wise, Laura Dern, Sam Neill oraz Jeff Goldblum. Na razie nie wiadomo, w kogo wcieli się urodzona w Nepalu gwiazda.

Dichen Lachman zasłynęła rolą w serialu "Agents of S.H.I.E.L.D."., w którym wcieliła się w Jiaying - matkę jednej z głównych bohaterek, granych przez Chloe Bennet. Grała też Frankie w "Królestwie zwierząt" oraz Reileen Kawaharę w hicie Netfliksa "Altered Carbon". Najnowszą rolą aktorki jest jedna z postaci w nadchodzącym serialu komediowym "Bad Therapy" u boku Alicii Silverstone, Haleya Joela Osmenta i Roba Corddry'ego.

Foto: kadr z filmu "Battle at Big Rock"/ Universal Pictures
Foto: kadr z filmu "Battle at Big Rock"/ Universal Pictures
Przeczytaj także "Battle at Big Rock": zobaczcie krótkometrażowy film z uniwersum "Jurassic World" [WIDEO]

"Jurassic World 3" - kiedy premiera?

Reżyserem i scenarzystą powstającego filmu jest Colin Trevorrow. Pierwsza część produkcji zarobiła ponad miliard dolarów i trafiła na listę 10 najbardziej kasowych filmów w historii kinematografii. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do trzeciej części historii o świecie, w którym przywrócono do życia kopalne gady. Premiera "Jurassic World 3" została zaplanowana na 11 czerwca 2021 roku.

Jurassic World
Jurassic World
Przeczytaj także "Jurassic World": Netflix stworzy serial na podstawie filmu o dinozaurach

Zobacz też: „Jurassic World: Upadłe królestwo”: Twórcy usunęli scenę, która ujawniała homoseksualizm bohaterki

Tagi: Film Jurassic World Altered Carbon