Gwiazda "Annabelle wraca do domu" zagra w nowym horrorze Jamesa Wana. O czym opowie film?

06.03.2020 14:53
Gwiazda "Annabelle wraca do domu" zagra w nowym horrorze Jamesa Wana. O czym opowie film? Fot. Justin Lubin/Collection Christophel/East News

James Wan szykuje kolejny horror. Jego gwiazdą będzie, znana między innymi z "Annabelle wraca do domu", Mckenna Grace. O czym opowie "Malignant"?

Człowiek, który dał świat dwie części "Obecności" szykuje kolejny horror. Gwiazdą filmu "Malignant" została właśnie młoda aktorka, która ma już niemałe doświadczenie w tym gatunku.

"Malignant" - Mckenna Grace w nowym horrorze Jamesa Wana

Mckenna Grace to 13-letnia aktorka, którą mieliśmy już szansę podziwiać w "Annabelle wraca do domu", "Nawiedzonym domu na wzgórzu", "Amityville: Przebudzenie", a już latem zobaczymy, jak poradziła sobie w towarzystwie Pogromców duchów. Młoda aktorka świetnie odnajduje się w gatunku grozy, zatem jej najnowszy angaż nie powinien nikogo dziwić. Mckenna wystąpi bowiem w nowym horrorze Jamesa Wana, o tytule "Malignant".

Przeczytaj także

W obsadzie, oprócz młodziutkiej Grace, znaleźli się również Jake Abel, George Young, Maddie Hasson i znana z pierwszej odsłony "Annabelle" - Annabelle Wallis.

Przeczytaj także

Choć nie znamy szczegółów fabularnych, wiemy że "Malignant" to produkcja inspirowana włoskim gatunkiem Giallo. Filmy z tego nurtu, popularne na przełomie lat 70. i 80. XX wieku, dotyczyły głównie brutalnego morderstwa i związanej z nim zagadki. Charakterystycznym elementem były tutaj czarne rękawiczki noszone przez mordercę.

Przeczytaj także

"Malignant" zawita na ekranach kin 14 sierpnia 2020 roku. Producentem filmu jest Michael Clear, odpowiedzialny wcześniej za obie części "Obecności". Autorem zdjęć będzie z kolei Michael Burgess, który pracował już przy trzech filmach z uniwersum grozy zapoczątkowanego przez Wana - "Topielisko. Klatwa La Llorony", "Annabelle wraca do domu" oraz 3. odsłonie "Obecności" - "The Conjuring: The Devil Made Me Do It", która zadebiutuje we wrześniu tego roku.

Zobacz też: Top 25 - najlepsze filmy o seryjnych mordercach i psychopatach

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.